ترافیک سنگین آخر هفته در جاده چالوس

کدخبر: 431289
اقتصاد نیوز : مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: ترافیک در آزادراه تهران - کرج مسیر رفت و برگشت در محدوده کیلومتر ۲۵ تا عوارضی قدیم تهران نیمه‌سنگین گزارش شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: بنا به گزارش همکاران ما ترافیک در محور کرج - چالوس محدوده سرودار سنگین است. همچنین ترافیک در آزادراه قزوین - کرج محدود گلشهر تا ترمینال شهید کلانتری نیمه‌سنگین است.

علی زندی‌فر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز در رابطه با آخرین وضعیت تردد در محورهای این استان اظهار داشت: بنا به گزارش همکاران ما ترافیک در محور کرج - چالوس محدوده سرودار سنگین است. همچنین ترافیک در آزادراه قزوین - کرج محدود گلشهر تا ترمینال شهید کلانتری نیمه‌سنگین است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به تردد روان در آزادراه تهران - شمال تصریح کرد: محور‌های استان فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

وی افزود: ترافیک در آزادراه تهران - کرج مسیر رفت و برگشت در محدوده کیلومتر ۲۵ تا عوارضی قدیم تهران نیمه‌سنگین گزارش شده است.

زندی‌فر گفت: مسیر رفت و برگشت بین آبیک و طالقان ترافیک روان است و در سایر محورها هم مشکلی وجود ندارد  و تردد به شکل عادی در جریان است.

گفتنی است  با توجه به موج جدید شیوع کرونا و ورود سویه دلتا این ویروس، ضرورت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و پرهیز از مسافرت‌های غیرضروری چندبرابر احساس می‌شود. همچنین با توجه به وقوع سیلاب در روزهای گذشته در محور چالوس و احتمال وقوع مجدد این پدیده طبیعی توجه به هشدارهای اعلام شده از جانب مسؤولین امر اهمیت مضاعف دارد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما