تماس فوری پاریسی‌ها با لیونل مسی بعد از جدایی از بارسلونا؛

مسی هم بازی نیمار در پاری سن ژرمن شد؟

کدخبر: ۴۳۱۴۳۵
یک روزنامه‌نگار سرشناس از مذاکره باشگاه پاری‌سن ژرمن با لیونل مسی خبر داد.
مسی هم بازی نیمار در پاری سن ژرمن شد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از همشهری‌آنلاین به نقل از اسپورت، باشگاه بارسلونا یکی از خاص‌ترین شب‌های تاریخ خود را تجربه کرد. این باشگاه اسپانیایی شوک بزرگی به هواداران خود وارد کرد و شب گذشته رسما جدایی مسی را اعلام و تاکید کرد که با این بازیکن برای ماندن و تمدید قرارداد به توافق نرسید.

جیانولکا دی مارزیو، روزنامه‌نگار سرشناس اعلام کرد که پاری‌سن‌ژرمن بلافاصله بعد از اعلام جدایی رسمی مسی، با این بازیکن وارد مذاکره شده است.

البته رادیو مونت کارلو اعلام کرد که جذب مسی باتوجه به حقوق بسیار بالایی که می‌خواهد سخت خواهد بود.

چند روز پیش بود که نیمار تصویری از خود را در کنار مسی منتشر کرد. در این تصویر مسی در کنار مارکو وراتی، نیمار، دی ماریا و پارادس است و همین باعث خشم آبی اناری ها شده است.از زمانی که نیمار در سال ۲۰۱۷ از بارسلونا جدا شد همواره خبرهای زیادی درباره همبازی شدن دوباره او با مسی وجود داشته است.

نیمار رابطه بسیار صمیمانه ای با مسی دارد تا جاییکه حتی بعد از شکست در فینال کوپا آمه ریکا، از اینکه مسی جام را بالای سر برد ابراز خوشحالی کرد. در سال‌های اخیر همواره بحث بازگشت نیمار به بارسلونا مطرح بوده است اما باتوجه به تمدید طولانی مدت این بازیکن برزیلی با پاری سن ژرمن این بار بحث حضور مسی در تیم پاریسی مطرح است. به احتمال خیلی زیاد باتوجه به حضور نیمار در پاری سن ژرمن و رابطه بسیار خوبی که با مسی دارد این بازیکن راهی تیم پاریسی شود.

البته از منچستر سیتی و آرسنال هم به عنوان مشتریان مسی سخن به میان می‌آید.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید