علت غیبت علی لاریجانی در مراسم تحلیف رئیسی چه بود؟

کدخبر: 431745
اقتصاد نیوز : منصور حقیقت‌پور می‌گوید احتمالاً غیبت علی لاریجانی در مراسم تحلیف سید ابراهیم رئیسی به دلیل عدم دعوت او بوده است.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از اعتماد آنلاین، به نظر می‌رسد غایبان بزرگ مراسم تحلیف سید ابراهیم رئیسی برادران لاریجانی باشند. صادق آملی‌لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و علی لاریجانی رئیس سابق مجلس و عضو این مجمع در این مراسم حضور نداشتند. علاوه بر این، صادق لاریجانی به عنوان یکی از اعضای شورای نگهبان اعتبارنامه ابراهیم رئیسی را امضا نکرده است.

منصور حقیقت‌پور، نماینده ادوار و مشاور علی لاریجانی در مجلس دهم، در این باره گفت: من اطلاع دقیقی از علت غیبت ایشان در مراسم تحلیف ندارم، اما با توجه به اینکه چهره‌های دیگری همچون آقایان محمدی‌گلپایگانی، سعید جلیلی، مهدی چمران و... در این جلسه نبودند احتمال می‌دهم که به دلیل محدودیت فضا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی آقای دکتر لاریجانی به مراسم دعوت نشده بودند.

او ادامه داد: تعداد افراد غایب در این جلسه زیاد بوده و علت عدم دعوت نیز احتمالاً محدودیت جا و مکان بوده و غرضی در کار نبوده است.

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۰ شهریور

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۳۰ شهریور در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده ا…

از دست ندهید
بلیط هواپیما