تازه‌ترین خبر خبرنگار آمریکایی از مذاکرات برجامی

کدخبر: 431765
اقتصاد نیوز : لارنس نورمن در توئیتر به نقل از این مقام که نامش آورده نشده تاکید کرد، این پیش بینی از بهترین حالت ممکن با این امیدواری است که با تشکیل کامل دولت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران و تصویب آن در مجلس، رخ دهد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، لارنس نورمن خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از یک مقام بلندپایه اتحادیه اروپا نوشت که مذاکرات هسته‌ای ایران از آغاز ماه سپتامبر (۱۰ شهریور ماه) در وین از سرگرفته خواهد شد.

 لارنس نورمن در توئیتر به نقل از این مقام که نامش آورده نشده تاکید کرد، این پیش بینی از بهترین حالت ممکن با این امیدواری است که با تشکیل کامل دولت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران و تصویب آن در مجلس، رخ دهد.  

نورمن در ادامه  افزود: این مقام بلندپایه اتحادیه اروپا گفته که مقام‌های ایران در گفت‌وگوهای مقدماتی با از سرگیری و ادامه این مذاکرات از نقطه‌ای که در ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد ماه) قطع شده، مخالفتی نکرده‌اند و هیچ گونه طرح تازه یا تغییری در موضع مذاکرات پیشنهاد نکرده و ازسرگیری آن را منتفی ندانسته‌اند.  

خبرنگار وال استریت ژورنال به نقل از این مقام بلندپایه اتحادیه اروپا؛ افزوده است: مقام‌های ایران گفته‌اند که نمی‌دانند که باز هم وزارت امور خارجه مسئول مذاکرات هسته‌ای خواهد بود یا مسئولیت آن به نهاد دیگری واگذار خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما