دعوت از حناچی برای حضور در جلسه دولت

کدخبر: 431783
اقتصاد نیوز : جلسه هیات دولت فردا(یکشنبه) به ریاست آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار می‌شود و پیروز حناچی شهردار تهران نیز برای حضور در این جلسه دعوت شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، جلسه هیات دولت فردا(یکشنبه) به ریاست آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار می‌شود و پیروز حناچی شهردار تهران نیز در این جلسه حضور خواهد داشت.

جلسه هیات دولت فردا(یکشنبه) به ریاست آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار می‌شود و پیروز حناچی شهردار تهران نیز برای حضور در این جلسه دعوت شده است.

 حضور حناچی در نشست هیات دولت در حالی است که مدت‌هاست حناچی با بی مهری رئیس جمهور سابق امکان حضور در نشست‌های هیات دولت را نیافته بود. این عدم حضور در حالی است که شهرداری تهران با مشکلات عدیده عدم توانایی در تامین بودجه در حوزه‌های مختلف مواجه است و شخص شهردار فعلی تهران و رئیس سابق شورای شهر نیز به کرّات به عدم مساعدت شهرداری از سوی دولت و ناهماهنگی دولت و شهرداری اشاره داشته‌اند.

کارشناسان معتقدند حضور شهردار تهران در جلسات هیات دولت سیزدهم می تواند نویدبخش تسریع پیشرفت امور پایتخت و حل مشکلات شهری باشد که متعلق به کل ملت ایران است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما