عکس مریم معصومی در باشگاه بدنسازی

کدخبر: 432052
اقتصادنیوز : مریم معصومی عکسی از خوددر فضای مجازی منتشر کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رکنا ،مریم معصومی یک چهره شناخته شده در سینما و تلویزیون است. مریم معصومی 35 سال سن دارد. مریم معصومی اهل اصفهان است. مریم معصومی دو خواهر و دو برادر دارد. پدر  مریم معصومی  بازنشسته است.

زیر گرفتن وحشیانه ۲ زن به بهانه بدحجابی! + عکس

مریم معصومی به انتشار عکسی از خود  در پست اینستاگرامی اش تبلیغ آرایش خود را می کند. مریم معصومی با انتشار این عکس نوشت: "این عکس که میبینید از یه میکاپ یهویی در یه روز یهویی ست توسط فرناز عزیزم "

مریم معصومی

  مریم معصومی در اسفندماه سال 1365 متولد شد، او فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی و همچنین عکاسی میباشد.

مریم معصومی

دو خواهر دارد که هر دو متاهل هستند. دوتا هم خواهرزاده دارد. دارای یک برادر متاهل و یک برادر مجرد است. با برادر بزرگتر مجرد خیلی صمیمی ست و مشوق اصلی او در کارهایش ایشان هستند. پدرش بازنشسته و مادرش خانه دار هستند. یک برادرش فارغالتحصیل برق، یک برادرش دیپلمه، یک خواهرش فارغ التحصیل حسابداری و خواهر دیگرش فارغ التحصیل دستیاری دندانپزشکی هستند.

مریم معصومی

 او دوره بازیگری و کارگردانی را در کلاسهای استاد سمندریان گذرانده و با تله فیلم کادوی دربدر اولین تجربه بازیگریش را بدست آورد. مریم معصومی که در زمینه دیزاین هم فعالیت کرده و همچنین تدوین فیلم را هم تجربه کرده کار بعدیش در زمینه بازیگری فیلم سینمایی اخلاقتو خوب کن بود.

مریم معصومی

 

مریم معصومی

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما