گروگان گیری خانواده داماد در جشن عروسی!

کدخبر: 432082
اقتصاد نیوز : تیرخوردن یکی از اقوام عروس موجب بهم ریختن مراسم عروسی و اقدام عجیب خانواده وی شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با فرارسیدن فصل جشن‌های عروسی در کشور هند، گه‌گاهی انتشار اخبار برگزاری مراسم عروسی عجیب و غریب به سوژه رسانه‌ها تبدیل می‌شود. در حالی که چندی پیش بود که اصابت گلوله به یک عروس هندی خبرساز شده بود به تازگی نیز وقوع یک اتفاق مشابه در مراسم عروسی در هند به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.

عروس جوان هندوستانی پس از آنکه یکی از اقوامش در جشن عروسی بر اثر اصابت گلوله یکی از اقوام داماد مجروح شد ختم مراسم را اعلام کرد. «ایرام» ۲۲ ساله پس از مجروح شدن دخترعمویش به خانواده اش گفت حاضر به ازدواج با داماد که هویتش «شهزاد» اعلام شده نیست. پس از این تصمیم عروس جوان، خانواده او ضمن وارد کردن خسارت به ماشین داماد، به اقوام وی حمله ور شده و حتی برای دقایقی آن‌ها را گروگان گرفتند. این اتفاق پای پلیس محلی هند را نیز به این جشن عروسی باز کرد و پس از حضور پلیس در محل برپایی جشن عروسی، اوضاع به حالت عادی بازگشت.

یک مقام پلیس هند در این باره به رسانه‌های محلی این کشور گفت که دختر عموی داماد پس از مورد اصابت قرار گرفتن گلوله به بیمارستان منتقل شده و حالش مساعد است. این مقام پلیس اضافه کرد یکی از اقوام داماد ( احتمالا یکی از برادرانش) در مراسم عروسی برای نشان دادن خوشحالی اش اقدام به تیراندازی کرد که ناگهان یکی از گلوله‌ها به دخترعموی عروس برخورد کرده و وی را مجروح کرد. پلیس شکایتی را علیه داماد و دو نفر از برادرانش ثبت کرده است. گفتنی است؛ این اتفاق چهارشنبه شب و در منطقه میروت واقع در اسالت اوتار پرادش هند رخ داد.

عروس و داماد

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما