زنیکه شوهر خیانتکارش را 17 دلار فروخت

کدخبر: 432418
ماجرایی که نباید، لو رفته بود و حالا زن جوان هیچ چیز برایش مهم نبود تا اینکه در نهایت تصمیم گرفت شوهرش را به قیمت بسیار کمی به حراج گذاشته و بفروشد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، وقتی رابطه ی عاشقانه و عاطفی زوجی خراب میشود، هر نوع تصمیم عجیب و غریبی ممکن است گرفته شود. گاهی هرکدام از طرفین برای تلافی کار طرف مقابل دوست دارند بدترین راه را انتخاب کنند مثل خانمی که ماجرایش را در این بخش از گوناگون نمناک می خوانید.

یک خانم کنیایی اخیراً با کاری که انجام داده، به تیتر اخبار داغ بین المللی تبدیل شده است. " ادنا موک وانا " بعد از این که مچ همسرش را با یک خانوم دیگر گرفت، او را از خانه بیرون انداخته و اجازه نداد که این مرد تا یک هفته پا به خانه بگذارد تا این که به او گفت تصمیم دارد او را به معشوقه اش یعنی زنی که در این خیانت دست داشته بفروشد.

هنوز معلوم نبود که معشوقه این آقا چه پاسخی به این پیشنهاد بدهد اما زمانی که متوجه شد مبلغ تعیین شده از طرف همسر این مرد خیانتکار خیلی هم زیاد نیست، این شرط را پذیرفت و همسر این مرد هم تصمیم گرفت تا شوهر خود را به قیمت یک دست لباس برای فرزندش بفروشد.

البته این خانم اظهار کرد که من درخواست 20 دلار کرده بودم اما آن ها 17 دلار برای من فرستادند و با این وجود من تمام این پول ها را خرج خریدن لباس برای فرزندانم کردم. او همچنین پای این عقیده ایستاده است که همسرش هرگز دیگر فرصت برگشت به زندگی را ندارد و نمی خواهد زندگی مشترکش با او را ادامه دهد.

خرید لباس فرزند

او همسرش را که مردی خیانتکار بود به قیمت یک دست لباس برای فرزندانش فروخت تا به شوهر خود ثابت کند که برای آنها به اندازه ی یک دست لباس ارزش داشته و بس.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما