اعلام آمادگی فرمانده نیروی هوایی ارتش کامل برای دفاع همه جانبه از کشور

کدخبر: 432480
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: زبده‌ترین خلبانان، با راهبری جنگ آزموده‌ترین فرماندهان، حفاظت از مرزهای هوایی کشور را بر عهده دارند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: زبده‌ترین خلبانان، با راهبری جنگ آزموده‌ترین فرماندهان، حفاظت از مرزهای هوایی کشور را بر عهده دارند و نیروی هوایی ارتش در صورت نیاز برای دفاع همه جانبه آمادگی کامل دارد.

سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده با حضور در  پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی بندرعباس ضمن بازدید از تجهیزات، امکانات، نیروهای مستقر و بخش‌های مختلف، میزان آمادگی و توان عملیاتی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش افزود: زبده‌ترین خلبانان، با راهبری جنگ آزموده‌ترین فرماندهان، حفاظت از مرزهای هوایی کشور را بر عهده دارند.

نصیرزاده تصریح کرد: رصد و پایش آسمان کشور شبانه‌روزی انجام می‌شود و نیروی هوایی ارتش در صورت نیاز برای دفاع همه جانبه آمادگی کامل دارد.

در ادامه سرتیپ دوم خلبان محسن حیدریان فرمانده پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی بندرعباس اظهار کرد: خلبانان، افسران و متخصصان این پایگاه با دانش و سابقه پروازی درخشان، هر لحظه آماده اجرای دستورات هستند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما