جزئیات قرارداد مسی با پاری‌سن‌ژرمن

کدخبر: 432727
اقتصاد نیوز : یک رسانه اسپانیایی از جزئیات قرارداد فوق‌ستاره پیشین بارسلونا با پاری‌سن‌ژرمن رونمایی کرد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در حالی موفق شد لیونل مسی را با قرادادی دو ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد که حالا شبکه تلویزیونی «کواترو» اسپانیا از جزییات این انتقال پرده‌برداری کرد. بر اساس ادعای این شبکه تلویزیونی، جذب مسی 34 ساله برای پاری‌سن‌ژرمن تنها برای سال اول حضورش در جمع پاریسی‌ها در مجموع چیزی در حدود 115 میلیون یورو آب خورده است.

بر این اساس جزئیات قرارداد لئو با پاری‌سن‌ژرمن به شرح زیر است:

*مسی به ازای هر فصل حضور در پاری‌سن‌ژرمن 37 میلیون یورو دستمزد دریافت می‌کند و در کنارش بند پاداش‌هایی به ارزش 13 میلیون یورو در قراردادش گنجانده شده که بر اساس عملکردش، کسب جام‌های قهرمانی و دستاوردهای انفرادی‌اش قابلیت فعال شدن دارند.

*مسی در همین ابتدا بابت انتقالش به پاری‌سن‌ژرمن به عنوان بازیکن آزاد 50 میلیون یورو دریافت می‌کند که این جدای از دستمزدی است که قرار است در این تیم دریافت کند.

*خورخه مسی که پدر و مدیر برنامه‌های فوق‌ستاره پیشین بارسلوناست، بابت کمک به عملی شدن انتقال پسرش به پاری‌سن‌ژرمن 15 میلیون یورو حق کمیسیون گرفته است.

*مسی همچنین با توافقی که با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن کرده است، درآمد حاصل از حق تصویرش به طور کامل (100 درصد) به او خواهد رسید.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از آخرین تحولات بازار سهام؛

    اقتصادنیوز: در پایان معاملات روز یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ارزش معاملات سهام کاهش یافت و معاملات اوراق بدهی رشد ۱۱۵ درصدی داشت.

از دست ندهید
بلیط هواپیما