دو وزیر پیشنهادی ابراهیم رئیسی فردا به مجلس می روند

کدخبر: 433145
اقتصاد نیوز : عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزرای پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت و ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست فردا صبح این کمیسیون خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، علی جدی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه این کمیسیون در هفته پیش‌رو برای بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم اظهار داشت: کمیسیون صنایع و معادن فردا از ساعت 10:30 دقیقه صبح به مدت 2 ساعت میزبان سیدرضا فاطمی امین وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت خواهد بود تا برنامه‌های وی را برای تصدی این وزارتخانه بررسی کند.

وی افزود: بعد از این، برنامه‌ها و صلاحیت عیسی زارع‌پور وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور وی در کمیسیون صنایع و معادن بررسی می‌شود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فردا علاوه بر وزرای پیشنهادی صنعت و ارتباطات، وزرای پیشنهادی نفت، دفاع و میراث فرهنگی نیز برای بررسی مأموریت‌های صنعتی این وزارتخانه‌ها و پاسخ به سؤالات نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن حضور خواهند یافت.

جدی گفت: کمیسیون برای وزرای تخصصی مرتبط با حوزه مسئولیتی کمیسیون صنایع و معادن، برای هر وزیر به مدت 2 ساعت و برای وزرای دیگر یک ساعت جلسه خواهد داشت.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما