عکسی دردناک از لیس زدن دمپایی توسط یک پیرمرد + جزئیات

کدخبر: 433985
اقتصاد نیوز : تصاویری جنجالی و واکنش برانگیز به سرعت برای همه ارسال شد ، پیرمردی در حال لیس زدن دمپایی در حیاط خانه ای بود که یکی از سیاستمداران مهمان آنجا بود، ماجرا چه بود؟
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا، انتشار تصویری از پیرمرد در حال لیس زدن دمپایی موجب کنجکاوی کاربران  فضای مجازی  شد تا واقعیت ماجرا را بدانند ، ماجرایی که جنجالی شد و مثل  ویروس  در سرتاسر وب پخش شد.

گاهی ثروت بیش از حد می تواند موجب ظلم شود، این مقدمه ای است که ایندن تایمز برای توضیح ماجرای تصاویر جنجالی منتشر کرد ، تصویری که در آن پیرمردی در حال لیس زدن دمپایی های کثیف دیده می شود ، ماجرا چه بود؟

براساس گزارشات این پیرمرد بدون در زدن وارد خانه ی که فردی مهم در انجا میهمان بود شد این فرد مهم "نیتیش کومار" بود مرد هندی که یک سیاستمدار و وزری ارشد "بیهار" است.

پیرمرد که از حضور این سیاستمدار در روستای نزدیک محل زندگیشان مطلع شده بود برای بیان مسئله ای مربوط به مشکل روستایشان به انجا رفته بود که بدون در زدن وارد خانه شد ولی مسئول خدماتی آن خانه برای ورود بی اجازه او تصمیم به این تنبیه زشت و جنجالی گرفت ؛ تنبیهی که با واکنش هایی همراه شد هرچند سیاستمدار مشهور اطلاعی از این ماجرا نداشته است و متوجه این اتفاقات نشد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما