ادعای عجیب پسری که بعد از مرگ به خانه بازگشت!

کدخبر: 435195
اقتصاد نیوز : پسری که ۸ سال پس از مرگش به خانه بازگشت ادعای عجیبی را مطرح کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در حادثه‌ای باورنکردنی یک پسر ۸ ساله هندوستانی پس از بازگشت به خانه اش مدعی شد که همان پسر ۱۳ ساله‌ای است که هشت سال پیش در یک کانال غرق شده بود. این پسر با رسیدن به خانه قبلی شان در روستای ناگلا صالحی در ایالت شمالی اوتار پرادش هند با شرح جزئیات چگونگی غرق شدن خود در رودخانه تمام ساکنان محلی را در حیرت فرو برد.

«روهیت کومار»، در تاریخ ۴ می‌ سال ۲۰۱۳ حین شنا در یک کانال غرق شده بود. «پرامود کومار»، پدر روهیت به همراه دخترش در این روستا زندگی می‌کرد. این کودک ۸ ساله که نامش «چاندراویر» اعلام شده و در یک روستای مجاور زندکی می‌کند با حضور در خانه پامود مدعی شد که در زندگی قبلی، پسر وی بوده که در رودخانه غرق شده است. او با رسیدن به خانه پدرش تمام جزئیات زندگی قبلی خود و حتی چگونگی غرق شدنش در رودخانه را برای پرامود تعریف کرد. وی همچنین خواهرش را شناسایی کرد. در ادامه این پسر یکی از مسئولان مدرسه محلی را که در خانه آن‌ها حضور یافته بود شناسایی کرد که در زندگی قبلی اش در مدرسه حضور داشت. ساکنان روستا که در خانه پارامود حضور داشتند با شنیدن داستان تناسخ این پسر دچار حیرت شدند.

در ادامه ساکنان محلی برای ثابت کردن ادعای چاندراوییر را به مدرسه روهیت بردند. معلمان مدرسه برای راستی آزمایی حرف‌های چاندراوییر، سوالاتی را که فقط روهیت در هنگام حیاتش قادر به پاسخگویی به آن‌ها بود از وی پرسیدند. اما در کمال تعجب چاندراوییر به تمام سوالات پاسخ داد و همه را در شوک فرو برد.

پدر چاندراوییر در گفتگو با یکی از رسانه‌های هند گفت که چاندراوییر از کودکی در مورد تناسخ خود صحبت می‌کرد. او گفت پسرش همیشه دوست داشت به روستایی که قبلا در آن زندگی می‌کرد بازگردد و با خانواده اش دیدار کند. با این حال اظهارات این کودک اکنون موجب شگفتی هر دو خانواده شده است.

گفتنی است؛ در حالی که بسیاری از مردم در جهان به پدیده تناسخ باور دارند، اما هنوز این پدیده به روش علمی که نشان دهد افراد پس از مرگ دوباره به دنیا می‌آیند به اثبات نرسیده است.

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از آمار معاملات اوراق بدهی در بازار سهام؛

    در آخرین روز کاری هفته ارزش معاملات اوراق در یک جهش ۱۷۳ درصدی -نسبت به روز سه‌شنبه- به ۲۳ هزار و ۶۳۳ میلیارد تومان…

از دست ندهید
بلیط هواپیما