سلفی گرفتن پسر ۱۵ ساله از لحظه کشتن پدر ومادربزرگ

کدخبر: ۴۳۵۲۱۶
پسر ۱۵ ساله‌ای که در یک جنایت تکان‌دهنده مادربزرگ و پدرش را به قتل رساند، در حال خفه کردن پدرش سلفی گرفته و حتی در لحظه کشتن بی‌رحمانه پدر لبخند می‌زند!
سلفی گرفتن پسر ۱۵ ساله از لحظه کشتن پدر ومادربزرگ

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، پسر ۱۵ ساله‌ای که در یک جنایت تکان‌دهنده، مادربزرگ و پدرش را به قتل رسانده و پس از فیلمبرداری هنگام ارتکاب جنایت، اجساد را درون منزل به آتش کشیده بود، با صدور دستورات ویژه قضایی دستگیر شد.

بامداد پنج‌شنبه گذشته، امدادگران آتش‌نشانی مشهد برای خاموش کردن شعله‌هایی که از یک منزل مسکونی زبانه می‌کشید، عازم شهرک مهرگان شدند و پس از ساعتی تلاش شعله‌های سرکش را فرونشاندند اما ناگهان در میان دودهای غلیظ، دو جسد نمایان شد که به طرز وحشتناکی در شعله‌های آتش سوخته بودند. اگرچه بررسی‌های مقدماتی بیانگر آن بود که حادثه آتش‌سوزی غیرعمدی است اما باز هم قاضی ویژه قتل عمد، برای انجام تحقیقات بیشتر عازم محل وقوع آتش‌سوزی در بولوار شهید کشمیری شد.

احتمال وقوع جنایتی هولناک

قاضی دکتر حسن زرقانی که در همان بررسی‌های اولیه به چگونگی وقوع آتش‌سوزی مشکوک شده بود، دستور داد کارآگاهان به تحقیق درباره افراد خانواده بپردازند. چراکه وقوع یک جنایت تکان‌دهنده خانوادگی ذهن او را مشغول کرده بود. از سوی دیگر، نتیجه کارشناسی کالبدشکافی اجساد زن ۷۵ ساله و مرد ۴۵ ساله که مادر و پسر بودند، حکایت تلخی را نمایان کرد و مشخص شد این مادر و پسر براساس معاینات پزشکی به قتل رسیده‌اند.

این گونه بود که فرضیات قاضی ویژه قتل عمد، حقیقتی وحشتناک را به میان کشید و بررسی‌ها نشان داد: پسر ۱۵ ساله (نوه زن سالخورده و پسر مرد ۴۵ ساله) به طور ناگهانی از هنگام وقوع آتش‌سوزی گم شده است. این ماجرا که به یک جنایت خانوادگی دامن می‌زد، موجب شد تا قاضی زرقانی دستور دستگیری وی را به همه مراکز انتظامی در سراسر کشور صادر کند. 

در حالی که تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه پسر ۱۵ ساله وارد مرحله جدیدی شده بود، سرنخ‌هایی از حضور «احسان-الف» در یکی از شهرهای شمالی کشور به دست آمد و بدین‌ترتیب با دستورات محرمانه مقام قضایی، این نوجوان در حالی به مشهد منتقل شد که بررسی‌های اولیه در گوشی تلفن همراه وی نشان داد او در حال خفه کردن پدرش، فیلم سلفی گرفته است و حتی در لحظه کشتن بی‌رحمانه پدر لبخند می‌زند!

 

اعتراف پسر به قتل پدر و مادربزرگ

این نوجوان که به شیشه‌ معتاد است، در همان بازجویی‌های اولیه به قتل پدر ۴۵ ساله و مادربزرگ ۷۵ ساله‌اش اعتراف کرد و مدعی شد پدرش را به خاطر آزار و اذیت‌هایی که می‌کرد با پیراهن خود مقتول خفه کرده و پس از کشتن مادربزرگش، خانه را به آتش کشیده است. 

بنا بر این گزارش، تحقیقات بیشتر درباره ریشه این جنایت تکان‌دهنده و چگونگی وقوع این ماجرای وحشتناک توسط نوجوان ۱۵ ساله معتاد به شیشه در حالی با صدور دستورات ویژه قاضی دکتر حسن زرقانی ادامه دارد که مقام قضایی، دستورات محرمانه‌ای را نیز برای واکاوی و کالبدشکافی این جنایت هولناک، توسط کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی صادر کرده است.

تیتر یک
  • تقویم اقتصادی بازارهای جهانی در هفته آتی + جدول

    اقتصادنیوز: پس از یک هفته معاملاتی کوتاه که در آن بازارها به دنبال افزایش سقف بدهی روند صعودی یافتند، هفته جاری می…

از دست ندهید
کارگزاری مفید