درخواست عجیب کانیه وست همسر سابق کیم کارداشیان+عکس

کدخبر: 436098
اقتصادنیوز:همسر سابق کیم کارداشیان از نام خود گریزان است؛ نه نام می‌خواهد نه فامیلی!

به گزارش اقتصادنیوز «کانیه وست» رپر معروف و همسر سابق کیم کارداشیان قصد دارد نام خود را تغییر دهد. او شخصیت پر سر و صدایی است در انتخابات اخیر آمریکا نامزد رقیب ترامپ و بایدن شد اما فقط 60 هزار رای آورد.

 او کارداشیان در آوریل ۲۰۱۲، در حالی که هنوز مراحل قانونی طلاق کیم  تمام نشده‌بود، شروع به قرار گذاشتن کرد.  کارداشیان و وست در ۲۱ اکتبر همان سال، همزمان با تولد ۳۳ سالگی کارداشیان نامزد کردند و در ۲۴ مه ۲۰۱۴ در فلورانس، ایتالیا ازدواج کردند. حواشی زیاد زوجین و شهرت بالای هر دو در شغل‌هایشان منجر به این شده که روابط آنها تحت پوشش رسانه ای شدید قرار گیرد. در ژانویه ۲۰۲۱، سی‌ان‌ان گزارش داد که این دو در حال بحث و گفتگو در مورد طلاق هستند و در ۱۹ فوریه ۲۰۲۱، کارداشیان به صورت رسمی درخواست طلاق از وست را داد و سرانجام پس از تقریبا هفت سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. کارداشیان و وست باهم چهار فرزند دارند.

خبرگزاری فارس به نقل از واشنگتن تایمز،نوشته است «کانیه وست» نامزد رقیب ترامپ و بایدن در آخرین دور انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دادگاه تقاضای تغییر نام خود را ارائه کرد.

کانیه فقط می خواهد «Ye» باشد.او  روز سه شنبه اسناد را در دادگاه برای تغییر نام قانونی خود ثبت کرد.

پرونده دادگاه عالی لس آنجلس می گوید این خواننده ۴۴ ساله سیاه‌پوست می خواهد از نام کامل خود-کانیه عمری وست-صرفنظر کند و تنها نام مستعار دو حرفی او، «Ye»، بدون نام و نام خانوادگی به عنوان نام رسمی‌اش ثبت شود.

در اسنادی که مورخ ۱۱ آگوست ارسال شده‌اند اما تا روز سه شنبه به سیستم دادگاه ارسال نشده بود و در آن «دلایل شخصی» برای تغییر نام ذکر شده است.

ایمیل وکیلی که مدارک را ارائه کرده بود هنوز به درخواست توضیحات از سوی واشنگتن تایمز پاسخ نداده است.

قاضی باید تغییر نام را قبل از رسمی شدن تایید کند.

وست که سال‌ها در صفحات اجتماعی خود را «Ye» نامیده بود، در توئیتر خود اعلام کرد که می‌خواست در سال ۲۰۱۸ تغییر نام بدهد و گفت: من که به طور رسمی با عنوان کانیه وست شناخته می شوم، اما نامم «YE» است. 

همچنین نام آلبوم او در سال ۲۰۱۸ هم «YE» بود. او در مصاحبه‌های خود گفته است که علاوه بر کوتاه شدن نام خود که دوست دارد ، این کلمه‌ای است که در کتاب مقدس استفاده می‌شود.

وست در حال طلاق و جدایی از «کیم کارداشیان وست» مدل و چهره تلویزیونی مشهور آمریکایی است، هنگامی که وی در ماه فوریه برای جدایی از وی تقاضا نکرد که درخواست کند نام خانوادگی کیم به همان کارداشیان تغییر یابد. چهار فرزند این زوج نیز نام خانوادگی او (وست) را دارند.

او برای دهمین آلبوم استودیویی خود «Donda» که قرار است قبل از پایان آگوست منتشر شود، مجموعه ای از جلسات شنیدن آلبوم در استادیوم را برگزار کرده است.

یم کارداشیان

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما