تحرکات مشکوک تازه نظامیان آمریکایی در عراق

کدخبر: 436714
اقتصاد نیوز : عراق یکی از این کشورهایی است که به نظر می‌رسد با وجود وعده‌های آمریکا برای خروج، واشنگتن همچنان به دنبال بهانه تراشی برای حضور بلند مدت در این کشور است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، العهد اعلام کرد، منابع عراقی از تحرکات مشکوک و غیرعادی نظامیان اشغالگران آمریکایی در این کشور خبر دادند.

منابع عراقی از تحرکات مشکوک و غیرعادی نظامیان اشغالگران آمریکایی در این کشور خبر دادند.

ابو بدر الشمری مسئول حشد العشائری ناحیه ربیعه در استان نینوا امروز یکشنبه اعلام کرد که تحرکات نیروهای آمریکایی در شمال عراق غیرعادی است.

وی درباره طرح خطرناک نظامیان آمریکایی هشدار داد.

الشمری گفت: تحرکات نیروهای آمریکایی و جابجایی های مداوم از اقلیم کردستان عراق به داخل اراضی سوریه و بالعکس طی روزهای گذشته برای ما بسیار نگران کننده بوده است.

وی اعلام کرد: همزمان با تحرکات نیروهای امریکایی بر دامنه نفوذ عناصر داعشی از سوریه به استان نینوا افزوده شده است و بر این باوریم که میان این دو موضوع ارتباط وجود دارد.

این مسئول عراقی تصریح کرد: نیروهای آمریکایی با حمایت هوایی، روزانه تحرکاتی در نوار مرزی از سمت اقلیم کردستان عراق انجام می دهند.

عراق یکی از این کشورهایی است که به نظر می‌رسد با وجود وعده‌های آمریکا برای خروج ، واشنگتن همچنان به دنبال بهانه تراشی برای حضور بلند مدت در این کشور است.

مردم عراق در مناسبت های مختلف بر خروج نیروهای خارجی از عراق تاکید کرده‌اند. سیاستمداران عراقی هم بارها بر لزوم اجرای مصوبه پارلمان در خروج نیروهای خارجی به ویژه نظامیان آمریکایی تاکید کرده‌اند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما