اسیدپاشی اراذل و اوباش به ماموران پلیس

کدخبر: 436918
اقتصاد نیوز : سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری متهمی که در تعقیب و گریز اقدام به اسیدپاشی به سمت ماموران پلیس کرده بود خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ امیر هوشنگ امیری سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر درگیری مسلحانه در خیابان شهید مصطفی خمینی، ماموران واحد گشت کلانتری ۱۱۳ بازار به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری بازار با حضور در صحنه ۲ نفر را حین درگیری با سلاح سرد مشاهده کردند که یکی از طرفین درگیری از ناحیه انگشت دست چپ مصدوم شده و ضارب نیز به محض مشاهده واحد گشت متواری شد و تعقیب و گریز وی توسط ماموران آغاز شد.

سرهنگ امیری افزود: پس از تعقیب و گریز متهم، وی که راه فراری نداشت، اقدام به اسیدپاشی به سمت ماموران کرد و افسر تیم عملیات با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح، از اسلحه خود استفاده و اقدام به تیراندازی کرد و در نهایت متهم از ناحیه پای چپ مصدوم و زمین‌گیر شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ بیان کرد: در بازرسی بدنی از متهم یک قبضه سلاح کمری زیگزائور به همراه ۱۳ عدد فشنگ جنگی کشف و ضبط شد و متهم به همراه فرد مضروب و ماموران گشت عملیات کلانتری بازار به دلیل اسیدپاشی که کرده بود به مرکز درمانی منتقل و تحت مداوای پزشکان قرار گرفتند و پرونده پس از تکمیل بررسی‌های انتظامی جهت رسیدگی به مرجع قضایی ارجاع خواهد شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما