عکسی که نقطه آغاز عشق سحردولتشاهی و همایون شجریان بود

کدخبر: 437293
اقتصادنیوز : سحر دولتشاهی، همایون شجریان، مهناز افشار و بهاره رهنما عکسی به یادگار ثبت کردند. عجیب اینکه گفته شده است سحر دولتشاهی برای اولین بار از این نمایش به همایون شجریان علاقه مند شده است و این عکس نقطه آغاز عشق آنها بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از افکارنیوز ،سحر دولتشاهی  بازیگر متولد مهر ماه 58 است. نخستین تجربه بازیگری سحر دولتشاهی در تئاتر ، نمایش "نیمروز خواب آلود" بوده است.  

تاکنون در چند نوبت خبر ازدواج همایون شجریان با سحر دولتشاهی بازیگر منتشر شده که علت آن کنسرت موزیکال نمایشی بنام سی با حضور این دو و چند بازیگر دیگر بود.

حضور سحر دولتشاهی در خودروی همایون شجریان در مراسم خاکسپاری پدرش محمدرضا شجریان بار دیگر جنجال آفرین شد و گفته می‌شود این دو هنرمند پنهانی با هم ازدواج کرده اند.

 سحر دولتشاهی فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره و لیسانس مترجمی زبان فرانسه از دانشگاه آزاد می‌باشد که از تئاتر فعالیت هنری خود را آغاز کرد.

مادرش نائیب رئیس سابق فدراسیون شنای بانوان و پدرش مهندس مکانیک و صاحب یک شرکت ماشین الات است . یک برادر و یک خواهر دارد که هر دو ساکن خارج کشور هستند.

بصورت جدی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ وقتی ۲۲ ساله و دانشجوی بازیگر بود با نمایشی بنام نیمروز خواب آلود به کارگردانی حمید امجد آغاز کرد.

او سپس با گروه‌های نمایشی پرچین، ویرگول و تئاتر بازی به سرپرستی آتیلا پسیانی همکاری کرد و سمت‌های دستیار کارگردان تا مترجم متن را نیز تجربه کرد.

برای اولین بار در سال ۱۳۸۳ با فیلم سینمایی فرزند صبح جلوی دوربین رفت و در سال ۱۳۸۶ با سریال کتابفروشی هدهد مرضیه برومند نیز وارد قاب تلویزیون شد.

 از سال ۱۳۹۶ شایعه ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان رسانه‌ای شد، اما این دو واکنشی به این خبر نشان ندادند و موضوع مدتی بعد از یاد‌ها رفت.

در مراسم  از ختم استاد محمدرضا شجریان انتشار عکسی از حضور سحر  دولتشاهی  در ماشین شخصی همایون شایعه ازدواج آن‌ها را دوباره سر زبان‌ها انداخت.

 xGHM7WA9UDDH

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما