تزریق دوز سوم واکسن لازم است؟

کدخبر: 438120
اقتصاد نیوز : امروز گمرک ایران اعلام کرد طی امشب و فردا صبح چند محموله سنگین واکسن وارداتی وارد کشور می شود که باعث شده مجموع واکسنهای وارداتی از ۴۰ میلیون دوز فراتر برود. در عین حال وزارت کشور اعلام کرد به علت کمبود واکسن در شبانه روز گذشته، تزریق واکسن تا حد زیادی کاهش یافته و از حدود ۵۰۰ هزار دوز در شبانه روز به ۱۳۸ هزار دوز تنزل کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، امروز گمرک ایران خبر از واردات جمعا بیش از ۴۰ میلیون دوز واکسن از ابتدای بحران کرونا تا فردا ظهر داد. در عین حال، وزارت بهداشت اعلام کرد تزریق واکسن کرونا از حدود ۵۰۰ هزار دوز در شبانه روز به ۱۳۸ هزار دوز کاهش یافته است.

امروز گمرک ایران اعلام کرد طی امشب و فردا صبح چند محموله سنگین واکسن وارداتی وارد کشور می شود که باعث شده مجموع واکسنهای وارداتی از ۴۰ میلیون دوز فراتر برود. در عین حال وزارت کشور اعلام کرد به علت کمبود واکسن در شبانه روز گذشته، تزریق واکسن تا حد زیادی کاهش یافته و از حدود ۵۰۰ هزار دوز در شبانه روز به ۱۳۸ هزار دوز تنزل کرده است.

مهمترین اخبار کرونایی امروز را می توانید در لینکهای پایین بخوانید:

ایران درودی به کرونا مبتلا شد

ایران درودی، نقاش پیشکسوت، به کرونا مبتلا شده است و در حال حاضر ریه این هنرمند، درگیر شده و در خانه تحت مراقبت قرار گرفته است.

کاهش تزریق واکسن کرونا در شبانه‌روز گذشته

با احتساب آمار اعلامی امروز از سوی وزارت بهداشت، از ظهر روز گذشته تا ظهر امروز (۲۴ ساعت گذشته) ۱۳۸ هزار و ۱۷۱ دُز واکسن کرونا تزریق شده است. 

رئیسی: روند واکسیناسیون امیدبخش است

رییسی روند واکسیناسیون در کشور را امیدبخش خواند و با اشاره به افزایش واردات واکسن و تولید داخل در هفته های آینده بر لزوم تسریع و توسعه واکسیناسیون در گروه های سنی مختلف تاکید کرد.

اعلام آمار مرگ و میر روزانه کرونا در کشور

در ۲۴ ساعت گذشته و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۰ هزار و ۴۰۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و متاسفانه ۵۱۵ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند.

کاهش تزریق واکسن کرونا/ تزریق دوز سوم واکسن لازم است؟

ورود چندین میلیون دوز واکسن کرونا به کشور در روزهای آینده

سه محموله بزرگ واکسن کرونا تا فردا وارد کشور میشوند، معاون فنی گمرک ایران گفت: امشب یک محموله چند میلیون دُزی واکسن کرونا، وارد کشور خواهد شد و در ادامه آن فردا صبح دو محموله دیگر وارد کشور می شود.

صف خانواده‌های بی‌سرپرست شده در اثر کرونا در انتظار پوشش بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: با افزایش مرگ و میر کرونایی افراد که اغلب آنها سرپرست خانوار بودند، تعداد خانواده‌های بی‌سرپرست و پشت‌نوبتی برای بهره‌مندی از بسته‌های معیشتی سازمان بهزیستی افزایش یافته است.

نکاتی که قبل و بعد از تزریق واکسن کرونا باید رعایت کرد 

نکات مهمی که باید قبل و بعد از تزریق واکسن کرونا آنها را رعایت و به آنها توجه کرد را بشناسید.

بیماران کرونای دلتا باید ۲۱ روز قرنطینه شوند

یک فوق تخصص ریه با اشاره به علائم ویروس دلتا، تأکید کرد: افراد مبتلا به کرونای دلتا باید سه هفته (۲۱ روز) در قرنطینه باشند.

تزریق دوز سوم واکسن لازم است؟

برای برخی افراد این سوال پیش آمده که تزریق دوز سوم یا بوستر برای آنها لازم است؟

کاهش تزریق واکسن کرونا/ تزریق دوز سوم واکسن لازم است؟

کاهش ۱۰ درصدی فوتی‌های کرونا در تهران

عضو شورای شهر تهران از کاهش ۱۰ درصد فوتی‌های کرونا در پایتخت طی هفته گذشته خبر داد.

واکسن تولیدی ایران به روسیه می‌رود؟

سازمان غذا و دارو تاکنون مجوزی در مورد صادرات واکسن های کرونا از جمله واکسن اسپوتنیک وی صادر نکرده است.

کمبود واکسن از امروز وجود ندارد

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: از امروز(شنبه) کمبود واکسن کرونا در کشور وجود ندارد و و روند واردات و تزریق واکسن روزانه رو به افزایش است.

چرا واکسن اسپوتنیک در ایران تولید نشد؟

روسیه اعلام کرد ساخت واکسن در ایران صورت می‌گیرد اما این واکسن‌ها از کشور خارج خواهد شد و به ایران تعلق نمی‌گیرد!

اگر فاصله بین دو دوز واکسن زیاد شد چه کنیم؟

متخصص بیماری‌های عفونی به پاره‌ای از پرسش ها در مورد تزریق واکسن کرونا پاسخ گفت.

واکنش شدید بدن به دوز دوم واکسن کرونا طبیعی است؟

 بسیاری از افراد متعجب هستند که چرا بعد از تزریق دوز دوم واکسن کووید-۱۹ عوارض جانبی شدیدتری را تجربه می‌کنند. این مورد به واکسن‌هایی که به سیستم ایمنی بدن شما در مبارزه با عفونت کمک می‌کند، مربوط می‌شود و واکسن‌های کووید-۱۹ تنها واکسن‌هایی نیستند که پس از دوز مجدد واکنش‌های قوی‌تری ایجاد می‌کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما