تصادف زنجیره ای در خیابان ولیعصر به دلیل ایست قلبی یک راننده

کدخبر: 439056
اقتصاد نیوز : رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از سکته قلبی راننده پژو حین تردد در خیابان ولیعصر(عج) خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سرهنگ مجید رنجبر رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام خبر ایست قلبی راننده پژو در خیابان ولیعصر (عج) گفت: روز گذشته راننده یک دستگاه خودروی پژو حین تردد در خیابان ولیعصر (عج)، قبل از خیابان شهید بهشتی دچار سکته قلبی شد و با چند خودرو نیز برخورد کرد.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ عنوان کرد: بلافاصله پس از دریافت این خبر از طریق سامانه ۱۱۰، تیم کارشناسی منطقه ۶ پلیس راهور فاتب در محل حاضر و پس از ایمن‌سازی محل حادثه، نسبت به ارائه خدمات پلیسی پرداختند.

او بیان کرد: راننده قبل از سکته قلبی سعی در متوقف کردن وسیله و هدایت خودرو را به کنار راه داشته که موفق به این کار نشد و متأسفانه حمله قلبی به وی دست داد و پس از برخورد با چند خودروی دیگر، در محل حادثه فوت کرد.

این مقام انتظامی از رانندگان خواست تا با مشاهده هر خودرویی که در مسیر مقابل آنها قرار دارد و ناگهان تغییر مسیر می‌دهد یا واژگون می‌شود، ضمن حفظ خونسردی، با کاستن سرعت خودرو اجازه دهند خودروی آسیب‌دیده مسیر خود را طی کند تا اتفاق دیگری برای سایر رانندگان رخ ندهد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما