در دیدار ۴ ساعته وزیر کشور با نمایندگان مجلس چه گذشت؟

کدخبر: 439311
اقتصاد نیوز : محمد جواد کولیوند قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس از دیدار و گفتگوی بیش از ٢٠ نماینده مجلس با وزیر کشور در عصر روز گذشته خبر داد و گفت: بنا به دستور وزیر کشور تعامل فی مابین قوه مجریه و مقننه برای حل مشکلات مردم باید در بالاترین سطح قرار بگیرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس از دیدار و گفتگوی تعدادی از نمایندگان مجلس با وزیر کشور خبر داد و گفت: در این دیدار ۴ ساعته«احمد وحیدی» بر تعامل قوا برای حل مشکلات مردم تاکید کرد.

محمد جواد کولیوند قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس از دیدار و گفتگوی بیش از ٢٠ نماینده مجلس با وزیر کشور در عصر روز گذشته خبر داد و گفت: بنا به دستور وزیر کشور تعامل فی مابین قوه مجریه و مقننه برای حل مشکلات مردم باید در بالاترین سطح قرار بگیرد.

وی افزود: بحث و تبادل نظر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص حل مسائل و مشکلات حوزه های انتخابیه مورد تاکید وزیر کشور است، بطوری که او شخصاً در جلسات متعددی با نمایندگان به بررسی مسائل شهرستانها و استانها می پردازند.

قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس تصریح کرد: باتوجه به تاکیداتی که وزیر کشور در جلسات عصر دیروز با نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشت، هر چقدر وفاق و اتفاق نظر و همبستگی میان مسئولان وجود داشته باشد، هم باعث حل مشکلات در کم ترین زمان ممکن و هم باعث افزایش اعتماد عمومی مردم به دولت و نظام خواهد شد.

کولیوند خاطرنشان کرد: وزیر کشور در ملاقات۴ ساعته خود با نمایندگان مجلس شورای اسلامی که از ساعت ١٨:٣٠ تا ٢٢:٣٠ به طول انجامید بر ایجاد وحدت نظر مسئولان در استان، شناسایی دقیق مشکلات مردم، بهبود شرایط معیشتی مردم، رونق فعالیت های اقتصادی و کاهش بروکراسی اداری در سازمان های تابعه وزارت کشور تاکید و دستورات لازم را به هر یک از معاونت های مربوطه جهت بررسی و حل مسائل مطرح شده صادر کرد.

وی گفت: وزیر کشور همچنین در عصر روز گذشته با تعدادی از مجامع استانی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

تیتر یک
  • رکورد تزریق نقدینگی در بانک ها شکست

    در نخستین هفته پاییز سیاست بانک مرکزی در قبال بانک ها تغییر کرده و اقدام به بسط نقدینگی در این نهادهای مالی نمود. در…

از دست ندهید
بلیط هواپیما