ویلای لاکچری 6 هزار متری لاله آباد تخریب شد+ فیلم

کدخبر: 439941
اقتصاد نیوز : ویلای لوکسی که استخر شنا ، پیست اسب دوانی و زمین بازی داشت با حکم قضایی تخریب شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، حجت الاسلام ملاکریمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بابل با بیان اینکه  ویلا در زمین کشاورزی به مساحت ۶ هزار متر مربع در روستای چمازین لاله آباد ساخته شده بود گفت: امور اراضی جهاد کشاورزی بابل از ساخت و ساز غیرمجاز ویلا در باغ مرکبات شکایت کرده بود که پس از بررسی‌های کارشناسانه حکم تخریب این ویلا صادر شد.

او ارزش این ویلا را بیش از ۳۰ میلیارد ریال اعلام کرد و ادامه داد: حکم تخریب این ویلا با حضور محکوم علیه که به حکم صادر شده نیز اعتراض نکرده بود اجرا شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بابل با انتقاد از اداراتی که نظارت کافی در ساخت این چنین ویلا‌هایی در زمین‌های کشاورزی و باغی ندارند، گفت: این بنا که استخر شنا، زمین بازی و پیست اسبدوانی هم داشت یک شبه ایجاد نشده بود.

حجت الاسلام ملاکریمی بر نظارت بیشتر ادارات جهادکشاورزی، مدیریت آب و منابع طبیعی در اجرای وظایفشان تاکید کرد و گفت: اگر ادارات از همان ابتدا اجازه ساخت و ساز‌های غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی نمی‌دادند امروز شاهد تخریب نبودیم.

او به مردم توصیه کرد و هشدار داد که در بستر رودخانه ها، اراضی منابع ملی و زمین‌های کشاورزی ساخت و ساز غیرمجاز نکند تا شاهد اجرای تخریب بنا‌های احداثی شان نیز نباشند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما