کمک ۱۰ میلیون ریالی بن سلمان به یک خیریه

کدخبر: 440051
اقتصاد نیوز : خبرگزاری واس گزارش داد، مجموع مبالغ اهدایی به خیریه احسان به یک میلیارد ریال رسید که عددی بی‌سابقه است و این خیریه با دریافت این حمایت بی‌سابقه، مرحله جدیدی را آغاز می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرگزاری رسمی عربستان (واس) اعلام کرد، ولیعهد سعودی مبلغ ۱۰ میلیون ریال عربستان را به خیریه "احسان" این کشور اهدا کرد.

محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان مبلغ ۱۰ میلیون ریال را به خیریه احسان در این کشور اهدا کرد، او پیش از این نیز در ماه بارک رمضان در راستای حمایت از اقدامات خیرخواهانه، مبلغی را اهدا کرده بود.

خبرگزاری واس گزارش داد، مجموع مبالغ اهدایی به خیریه احسان به یک میلیارد ریال رسید که عددی بی‌سابقه است و این خیریه با دریافت این حمایت بی‌سابقه، مرحله جدیدی را آغاز می‌کند.

خیریه احسان برای توسعه راه‌حل‌های پیشرفته فنی و سرمایه‌گذاری در بخش داده‌ها و هوش مصنوعی جهت تقویت و استمرار نتایج پروژه‌ها و خدمات خیرخواهانه و توسعه‌ای فعالیت دارد.

این خیریه یک پلتفرم ملی در عربستان است که در سال ۲۰۱۹ تاسیس شد و با نظارت مرکز داده‌ها و هوش مصنوعی عربستان فعالیت می‌کند.

این خیریه به دنبال گسترش فعالیت‌های خیرخواهانه و توسعه دیجیتال آن و نیز تقویت ارزش‌های اقدامات انسانی برای اعضای جامعه از طریق ادغام با نهادهای دولتی مختلف است. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما