جوان ترین میلیاردر جهان کیست؟+عکس

کدخبر: 440377
اقتصادنیوز : همه افراد در دنیا دوست دارند که صاحب ثروتی تمام نشدنی باشند؛ اما ثروتمند شدن اصلا کار آسانی نیست نیازمند تلاش، پشت کار و خلاقیت است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک ،میلیارد شدن کار راحتی نیست و شاید تعداد معدودی از انسان های دنیا توانسته اند به سطح بسیار بالایی از ثروت برسند اما جالب است بدانید که بعضی از آن ها 30 ساله و یا حتی جوان تر هستند که روی پای خودشان ایستادند و یا به دلیل ثروتمند بودن خانواده، در سن جوانی به ثروت بی انتهایی دست پیدا کرده اند  .

 

لیزا دراکسلمائیر

این میلیاردر بزرگ فقط 30 سال سن دارد اما ثروت کلی او برابر با 17 میلیارد دلار است. او در زمینه قطعات خودرو فعالیت می کند. مشتریان او کمپانی های بزرگی از جمله بی ام و، کادیلاک، مازراتی، مرسدس بنز، پورش، تسلا و ائودی هستند.

نیک مولنار

ثروت شبکه ای این شخص 30 ساله برابر با 1.9 میلیارد دلار است و یکی از جوان ترین ثروتمندان خود ساخته محسوب می شود. او همچنین به دیگر سرمایه گذاران و افرادی که به دنبال پیشرفت هستند، توصیه می کند که از چیزی نترسند و تجارت خودشان را آغاز کنند.

نیک مولنار

جوناتان کووک

این جوان 29 ساله حدود 2.4 میلیارد دلار ثروت دارد. منبع ثروت او سرمایه گذاری های بزرگ خانواده اش است که باعث شده او هم در این زمینه فعالیت کند و هلدینگ های بزرگ را مدیریت کند که همین عامل ثروتمندی اش می باشد.

ایوان اسپیگل

این جوان 30 ساله تقریباً 11.8 میلیارد دلار ثروت دارد. جالب است بدانید که همه ثروت او از اپلیکیشن اسنپ چت آمده است. او این برنامه را در سن 25 سالگی طراحی کرد و یکی از پرطرفدارترین ها را برای مردم ساخت و اکنون ثروت بسیار گسترده ای دارد.

او همچنین عقیده دارد که در زندگی فقط نباید به دنبال پول درآوردن و رقابت بود، بلکه باید یک کار تاثیرگذار برای کل جهان انجام داد و تجربه جدیدی را به آن ها هدیه کرد.

ایوان اسپیگل

استانلی تانگ

ثروت کلی این جوان 28 ساله برابر با 2.2 میلیارد دلار است. منبع ثروت او فقط اپلیکیشن تحویل غذا داخل گوشی ها است که یکی از گسترده ترین اپلیکیشن های دنیا محسوب می شود و درآمد خوبی را از آن به دست می آورند. علت ثروت زیاد آن ها نوآوری بود که برای اولین بار به ذهنشان رسید.

اندی فنگ

اندی فقط 28 سال سن دارد اما ثروت او در این سن برابر با 2.2 میلیارد دلار است. منبع ثروت او اپلیکیشن تحویل غذا است که در دسامبر سال 2020 معرفی شد. آن ها از طریق این اپلیکیشن پیشرفت هایی داشته اند. دو کمپانی بسیار بزرگ را تاسیس کردند.

تیم آن ها کاملاً مستعد کار کردند و باور داشتند که می توانند اتفاقی بزرگ و ثروتی عظیم را رقم بزنند.

اندی فنگ

گوستاو مگنار ویتزو

این جوان 28 ساله ثروتی برابر با 4.6 میلیارد دلار دارد. منبع ثروت او پرورش ماهی است و تقریبا 50 درصد سهام خانوادگی شان یکی از بزرگترین تولید کننده های ماهی سالمون هستند که به او اختصاص داده شده است.

استین روسل

آستین در سن 26 سالگی ثروتی برابر با 2.6 میلیارد دلار دارد. فعالیت او در زمینه تولید سنسور ها است و تکنولوژی های سنسور های اتوماتیک را به شکل کاملا ارتقا یافته عرضه می کند و یکی از جوان ترین میلیاردرهای خود ساخته است که توانسته در سن 25 سالگی به ثروت عظیمی برسد.

 استین روسل

کاترینا اندرسین

کاترینا یکی از جوان ترین ثروتمندان دنیا است که در سن 25 سالگی حدود 1.4 میلیارد دلار سرمایه دارد. ثروت زیاد او به دلیل سرمایه گذاری های خانوادگی اش است و 42 درصد سهم کمپانی خانوادگیشان به او اختصاص داده شده است.

الکساندرا اندرسین

ثروت کلی این جوان 24 ساله برابر با 1.4 میلیارد دلار است که منبعش درآمد و سرمایه گذاری های بزرگ او است که در گذشته انجام داده و البته 42 درصد سهام کمپانی خانوادگی به او تعلق پیدا کرده است که باعث شده جزء ثروتمندترین ها باشد.

خانم ثروتمند

وانگ زلونگ

این جوان 24 ساله ثروت کلی اش برابر با 1.9 میلیارد است که در کار صنایع شیمیایی فعالیت می کند. همچنین ارث بسیار بزرگی را از پدرش دریافت کرد که در کار تولید رنگدانه تیتانیوم دی اکسید بود؛ یک رنگدانه سفیدی است که از آن در پلاستیک، روکش ظروف، تولید جوهر و دیگر مواد استفاده می کنند.

کلوین دیوید لحمان

این پسر جوان فقط 18 سال سن دارد. ثروت او برابر با 3.3 میلیارد دلار است. البته او در فروش دارو هم فعالیت دارد و شاید بتوان گفت جوان ترین فرد میلیاردر دنیا است که 50 درصد سهام زنجیره دارویی در آلمان به او تعلق دارد که هر سال 12 میلیارد دلار از آن در می آورد. پدرش در سال 2017، 50 درصد سرمایه خودش را به پسرش داد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما