این بیمارستان کرونایی دیگر بیمار کرونا ندارد

کدخبر: 440853
اقتصاد نیوز : رییس بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) زاهدان گفت: به لطف خداوند و تلاش و مجاهدات کادر درمان، این بیمارستان یک روز بدون بیمار کرونایی را سپری کرد.

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از بهداشت نیوز، دکتر ذبیح الله هاشمزهی اظهارداشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون پنج هزارو ۶۷۲ بیمار مشکوک و مبتلا به این ویروس در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) زاهدان خدمات درمانی دریافت کرده‌اند.
وی افزود: از مجموع یکهزار و ۶۸ بیمار بستری ۴۵۷ بیماران بدحال بوده و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری و خدمات دریافت کرده‌اند.

رییس بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)زاهدان با بیان اینکه هم‌اینک ۱۵ تخت برای بیماران کرونایی سرپایی جهت دریافت دارو در این بیمارستان فعال است تصریح کرد: کادر درمان بیمارستان نقش پرافتخاری را در مسیر درمان بیماران مبتلا به کووید_۱۹ ایفا کرده و لحظه‌ای کوتاهی نکردند و جانانه در جهت حفظ سلامت هم استانی‌های عزیزمان ایستادند و مبارزه کردند بر خود لازم می‌دانم به پاس این خدمات ارزشمند از همه آنان قدردانی کنم.

وی خاطرنشان کرد: ویروس کرونا تا سالیان سال در کنار ما خواهد بود و تنها راه در امان ماندن از این ویروس رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و واکسیناسیون است. 

تیتر یک
  • احیای هژمونی ایالات متحده امکان‌پذیر است؟

    اقتصادنیوز: همیشه در هر رقابتی، دو استراتژی اساسی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. استراتژی اول تهاجمی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما