ماجرای لیست انتصابات احتمالی در شهرداری تهران چیست؟

کدخبر: 442653
اقتصاد نیوز : ناصر امانی عضو شورای شهر تهران درباره ماجرای لیست منتشرشده از انتصابات جدید در شهرداری تهران در فضای مجازی گفت: من هم لیست اسامی انتصابات جدید را در فضای مجازی مشاهده کردم و وقتی از منابع موثق در دسترسم موضوع را سؤال کردم، دوستان در این زمینه اظهار بی‌اطلاعی داشتند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، عضو شورای شهر تهران در واکنش به لیست انتصابات احتمالی در شهرداری تهران گفت: ما در مورد اسامی این لیست اطلاعی نداریم و اینکه گفته می‌شود اعضای شورا افرادی را برای انتصابات سفارش کرده‌اند به هیچ عنوان صحت ندارد.

ناصر امانی عضو شورای شهر تهران درباره ماجرای لیست منتشرشده از انتصابات جدید در شهرداری تهران در فضای مجازی اظهار داشت: من هم لیست اسامی انتصابات جدید را در فضای مجازی مشاهده کردم و وقتی از منابع موثق در دسترسم موضوع را سؤال کردم، دوستان در این زمینه اظهار بی‌اطلاعی داشتند.

وی با اشاره به اینکه در مورد انتصابات و افراد مطرح شده با اعضای شورا و حداقل با بنده مشورت نشده است، گفت: البته طبق قانون ضرورتی ندارد که شهردار در مورد انتصابات با اعضای شورا مشورت کند. 

امانی گفت: البته نظر مشورتی کمیسیون‌های مربوطه در شورای شهر منافاتی با اختیار شهردار ندارد و فقط می‌تواند جنبه مشورتی داشته باشد. 

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود برخی از اسامی مطرح شده برای انتصابات جزو کسانی هستند که اعضای شورا آنها را به شهردار پیشنهاد داده و یا سفارش کرده‌اند، گفت:‌خیر این قضیه به هیچ‌وجه صحت ندارد و حتی برخی از این اسامی را هم ما نمی‌شناسیم.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما