پوتین برای مرکل چه پیامی داد؟

کدخبر: 444859
اقتصاد نیوز : کرملین در ادامه بیانیه خود با اشاره به پیام تلگرامی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه خطاب به آنگلا مرکل و فرانک والتر اشتاینمایر، صدراعظم و رئیس جمهوری آلمان آورده است: اتحاد آلمان به یک رویداد تاریخی مهم بدل شد و به جنگ سرد در اروپا پایان داد و به آغازی برای روابط جدید بین کشورهای ما بدل شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرگزاری تاس اعلام کرد، کرملین امروز (یکشنبه) اعلام کرد، پوتین در پیامی خطاب به مرکل و اشتاینمایر با اشاره به روز وحدت آلمان نوشت: توسعه همکاری سازنده بین دو کشور و همکاری بر روی مسائل مهم بین‌المللی به نفع مردم دو کشور است.

کرملین در ادامه بیانیه خود با اشاره به پیام تلگرامی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه خطاب به آنگلا مرکل و فرانک والتر اشتاینمایر، صدراعظم و رئیس جمهوری آلمان آورده است: اتحاد آلمان به یک رویداد تاریخی مهم بدل شد و به جنگ سرد در اروپا پایان داد و به آغازی برای روابط جدید بین کشورهای ما بدل شده است.

در ادامه این بیانیه همچنین آمده است: رئیس جمهوری روسیه ابراز اطمینان کرد که توسعه همکاری روابط سازنده در حوزه‌های مختلف به نفع مردم روسیه و آلمان است.

روز وحدت آلمان دوم اکتبر و برای بزرگداشت اتحاد مجدد آلمان شرقی و غربی در ۱۹۹۰ است.

تیتر یک
  • مروری بر معاملات بازار سهام در هفته اول آبان؛

    روز چهارشنبه ارزش معاملات خرد سهام به کمترین میزان در ۴ ماه اخیر رسید.

از دست ندهید
بلیط هواپیما