هشدار مهم وزیر بهداشت درباره یک علامت خطر

کدخبر: 445089
اقتصاد نیوز : بهرام عین‌اللهی گفت: متاسفانه رشد جمعیت ما بسیار نزولی بوده و این موضوع برای ما یک علامت خطر است. زیرا کشوری که به سمت سالمندی رود، می‌تواند مشکلات زیادی را پیدا کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بهداشت نیوز ، وزیر بهداشت با بیان اینکه مساله جمعیت و رشد جمعیت ابعاد مختلفی دارد، گفت: امیدوارم با همکاری تمام ارگان‌های موثر و همچنین نمایندگان مجلس با طرح‌های تشویقی که ارائه می‌شود، ان‌شاءالله به سمتی پیش رویم که بتوانیم جمعیت قابل قبول را پیدا کنیم.

بهرام عین‌اللهی گفت: متاسفانه رشد جمعیت ما بسیار نزولی بوده و این موضوع برای ما یک علامت خطر است. زیرا کشوری که به سمت سالمندی رود، می‌تواند مشکلات زیادی را پیدا کند.

وی با بیان اینکه مساله جمعیت و رشد جمعیت ابعاد مختلفی دارد، گفت: یک بعد آن به وزارت بهداشت بازمی‌گردد. به عنوان مثال در کمک به افراد نابارور و تشویق مردم اقدامات لازم را انجام می‌دهیم.

عین‌اللهی که در یک بخش خبری صحبت می کرد،  ادامه داد: ان‌شاءالله با همکاری تمام ارگان‌های موثر و همچنین نمایندگان مجلس با طرح‌های تشویقی که ارائه می‌شود، به سمتی پیش رویم که بتوانیم جمعیت قابل قبول را پیدا کنیم.

تیتر یک
  • یک پلنB ترکیبی به‌جای احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵

    اقتصادنیوز: با وجود تشدید تنش میان تهران و واشنگتن بر سر برنامه هسته‌ای ایران و تهدیدهای فزاینده تل‌آویو با لفاظی‌های…

از دست ندهید
بلیط هواپیما