حادثه تلخ در بزرگراه تهران+ جزئیات

کدخبر: 449452
سرهنگ «حمید حمیدی» از برخورد شدید سواری ال نود با نیوجرسی‌های بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از رکنا،  سرهنگ «حمید حمیدی» ضمن بیان این خبر عنوان کرد:  ساعت 11 ظهر دیروز وقوع یک فقره تصادف  شدید سواری ال نود  با نیوجرسی های میانی بزرگراه آزادگان  ، به پلیس 110 اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت که  این سواری  به علت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه به میان نیوجرسی های این بزرگراه  رفته و پس از  برخورد با این آنها  بالاخره متوقف می‌گردد.

وی گفت : این سواری پس از آنکه  برای بار اول با نیوجرسی ها برخورد می کند مجدد چرخیده و دوباره از قسمت صندوق عقب و درب های کناری بشدت و  با ضربه با آنها  برخورد که موجب قفل شدن درب های این خودرو و محبوس شدن سرنشین و راننده می گردد که با حضور به موقع تیم های امدادی در محل این افراد از خودرو بیرون آورده شدند .

سرهنگ حمیدی  ادامه داد:  با حضور تیم کارشناسی بزرگراه پلیس راهور در محل حادثه ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف  برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار این سواری  با کمک جرثقیل از موقعیت خارج گردید و خودروهایی که مدتی بود پشت این تصادف از حرکت بازایستاده بودند به مسیر خود ادامه دادند و عوامل کارشناس نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام نمودند .

سرکلانتر پلیس بزرگراه های پلیس راهور  تهران گفت: اگر سرعت این سواری کم بود و با سرعت مطمئنه حرکت می‌کرد مطمئنا راننده آن می‌توانست وسیله نقلیه خود را کنترل کرده و به موقع عکس العمل نشان داده و مانع برخورد با گاردریل ها گردد .

سرهنگ حمیدی اشاره داشت: به همین خاطر از رانندگان می‌خواهیم در حین حرکت در معابر از سرعت مطمئنه بهره برده و با سرعتی حرکت کنند که بتوانند به موقع وسیله نقلیه خود را متوقف نمایند  و همواره به تابلوهای سرعت نصب شده در این مقاطع دقت داشته باشند و سرعت و وسیله نقلیه خود را کنترل نمایند .

وی گفت: راننده این سواری به علت شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل شد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما