سازمان تامین اجتماعی به وعده خود تحقق بخشید؛

یک خبر مهم برای بازنشسته‌های تهرانی

کدخبر: 449486
رئیس کانون بازنشستگان استان تهران گفته حدود ۲۰ هزار بازنشسته تهرانی وام ضروری هفت میلیون تومانی خود را دریافت کرده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، حقوق مهر ماه از سه‌شنبه دو هفته قبل شروع شده و تا دیروز همه‌ی بازنشستگان حقوق مهر ماه خود را گرفته‌اند. تعداد کل بازنشستگان طبق آمارهای سازمان تامین اجتماعی حقوق ۳٫۳ میلیون نفر است.

واریز حقوق بازنشستگان از روز ۲۰ مهر آغاز شده و تا پایان روز گذشته بیش از ۳٫۳ میلیون نفر حقوق خود را گرفته‌اند؛ همچنین طبق وعده سازمان تامین اجتماعی بیش از هشت هزار نفر وام هفت میلیون تومانی گرفته‌اند.

روال ماهانه واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به این صورت است که از روز ۲۰ هر ماه آغاز می‌شود. بازنشستگان براساس یک جدولی از حروف الفبا از ۲۰ تا ۳۰ هز ماه خود را به ترتیب دریافت می‌کنند.

حقوق این ماه نیز از سه‌شنبه دو هفته قبل شروع شده و تا دیروز همه‌ی بازنشستگان حقوق مهر ماه خود را گرفته‌اند. تعداد کل بازنشستگان طبق آمارهای سازمان تامین اجتماعی حقوق ۳٫۳ میلیون نفر است.

 

تا پایان مهر به بیش از هشت هزار نفر دیگر وام پرداخت می شود

همچنین آنطور که رئیس کانون بازنشستگان استان تهران گفته حدود ۲۰ هزار بازنشسته تهرانی وام ضروری هفت میلیون تومانی خود را دریافت کرده‌اند. همچنین مدیران سازمان تامین اجتماعی قول داده‌اند که تا پایان مهر به بیش از هشت هزار نفر دیگر وام پرداخت شود.

بنابراین در بیش از یک هفته اخیر ۳٫۳ میلیون نفر حقوق مهر خود را گرفته‌اند و بیش از هشت هزار نفر نیز هفت میلیون تومان وام ضروری گرفته‌اند. این وام به صورت قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود. بازنشستگان اقساط آن را از حقوق خود پرداخت می‌کنند.

همچنین قرار است ثبت‌نام‌ها ادامه داشته باشد، طبق گفته دهقان‌کیا با واریز هشت هزار فقره وامی که قرار بوده در این ماه واریز شود، حدود ۲۲ هزار ظرفیت دیگر باقی می‌ماند.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: قیمت طلا و نقره در معاملات دیروز روندی کاهشی داشت. با این حال بیت‌کوین توانست با تغییر مسیر به لاین صعود…

از دست ندهید
بلیط هواپیما