علم الهدی: وظیفه روحانیت مقابله با جاهلیت است

کدخبر: 449545
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: جریان استکباری برای براندازی اساس اسلام، نام پیامبر(ص) و سنت و تمدن اسلامی تلاش می‌کند لذا باید در مقابله با آن سفره جاهلیت قرن را برچینیم و در این راه با همه وجود فداکاری کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: رسالت روحانیت به عنوان تبار رسول الله (ص) مقابله با جاهلیت و برچیدن سفره جاهلیتی است که با تولیت استکبار در جهان گسترده شده است.

آیت الله سید احمد علم الهدی شنبه شب در مراسم گرامیداشت شهدای مدارس علمیه صاحب الزمان (عج) در مشهد افزود: اگر سفره جاهلیت برچیده شود اجرای رسالت و جهانی شدن حکومت حضرت مهدی (عج) در دنیا محقق خواهد شد. 

وی ادامه داد: اگر ما در تبار روحانیت در این زمینه توفیق پیدا کردیم می‌توانیم ادعا کنیم در خط زمینه سازی ظهور قدم برداشته‌ایم. 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: جریان استکباری برای براندازی اساس اسلام، نام پیامبر(ص) و سنت و تمدن اسلامی تلاش می‌کند لذا باید در مقابله با آن سفره جاهلیت قرن را برچینیم و در این راه با همه وجود فداکاری کنیم. 

وی با اشاره به اتفاقات روز ولادت رسول اکرم (ص) از جمله شکسته شدن طاق کسرا و خاموش شدن آتشکده فارس افزود: در آن زمان جاهلیت تمامی جهان را فراگرفته بود و در چنین شرایطی هشدار برای شروع تحول فراگیر انسانی در کره زمین باید با حوادث شگفت انگیز اعلام می‌شد. 

آیت الله علم الهدی ادامه داد: با ظهور پیامبر اسلام (ص) دنیا عوض شد و آن جاهلیت از بین رفت و دنیا به سوی تمدن انسانی نزدیک شد.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: قیمت طلا و نقره در معاملات دیروز روندی کاهشی داشت. با این حال بیت‌کوین توانست با تغییر مسیر به لاین صعود…

از دست ندهید
بلیط هواپیما