خبر خوش فائوچی درباره واکسن کرونا برای کودکان

کدخبر: 449753
فائوچی در مصاحبه با ای‌بی‌سی گفت: «اگر همه چیز به خوبی پیش رود و تأیید نظارتی سی‌دی‌سی را هم بگیریم، تا هفته اول یا دوم ماه نوامبر برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال واکسن را در اختیار خواهیم داشت.»

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان ، «آنتونی فائوچی» رئیس موسسه آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا، با بیان آن‌که کودکان آمریکایی تا پیش از پایان سال جاری میلادی واکسینه خواهند شد، اعلام کرد که تا ماه آینده میلادی واکسن برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال در دسترس خواهد بود.

رویترز گزارش داد، فائوچی در مصاحبه با ای‌بی‌سی گفت: «اگر همه چیز به خوبی پیش رود و تأیید نظارتی سی‌دی‌سی را هم بگیریم، تا هفته اول یا دوم ماه نوامبر برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال واکسن را در اختیار خواهیم داشت.»


در اکوایران ببینید؛


 

پیش‌تر از این مدیر مرکز کنترل بیماری‌های آمریکا، در مصاحبه با فاکس‌نیوز گفته بود که این نهاد آمریکایی در نظر دارد روند رسیدگی به مسائل کرونا را تسریع کند.

این در حالی است که به تازگی سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که به دلیل شیوع کرونا بین ۸۰ تا ۱۸۰ هزار نفر از کادر درمان جان خود را از دست داده‌اند.

این نهاد بین‌المللی همچنین هشدار داد که چنانچه روند شیوع کرونا ادامه‌دار باشد، اضطراب، خستگی و فرسودگیِ کادر درمان بیشتر خواهد شد.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز طلا در بازارهای جهانی روندی صعودی نسبی را طی کرد. با این حال می‌توان گفت به صورت کلی بازارهای طلا و…

از دست ندهید
بلیط هواپیما