برندگان قرعه کشی خودروهای سایپا + لینک اعلام اسامی

کدخبر: 450458
فردا پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ اسامی برندگان قرعه کشی خودروهای سایپا پس از تایید بر روی سایت شرکت سایپا قرار می گیرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پارسینه مراسم قرعه کشی سایپا امروز چهارشنبه انجام می شود و اسامی برندگان سایپا فردا منتشرمی شود. شرکت سایپا در جدیدترین برنامه فروش فوق العاده خود اقدام به ارائه ۵ خودروی  کوییک با گیربکس معمولی، کوییک R با گیربکس معمولی، ساینا اس، تیبا ۲ و سایپا ۱۵۱ با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه نموده است. در ادامه جزئیات بیشتر از قرعه کشی سایپا، نحوه استعلام برندگان فروش فوق العاده سایپا، زمان تحویل خودروهای سایپا، نتایج قرعه کشی سایپا با کدملی و همچنین آخرین قیمت خودروهای سایپا را بخوانید.

زمان قرعه کشی‌ فروش فوق العاده سایپا

زمان قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات سایپا امروز چهارشنبه پنجم آبان ماه ۱۴۰۰ است و با‌حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد.

نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده سایپا چهارشنبه ۵ آبان  ۱۴۰۰

کلیه ثبت نام کنندگان فروش فوق العاده سایپا ویژه آبان ۱۴۰۰ می توانند با مراجعه به سایتhttp://www.saipacorp.com از وضعیت برنده شدن یا نشدن خود مطلع شوند.

نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده سایپا امروز چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰/ لینک اسامی برندگان سایپا

 

نحوه استعلام برندگان سایپا با کد ملی و کد پیکیری امروز چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

تمامی کسانی که در قرعه کشی فروش فوق العاده سایپا برنده شوند شوند در همان روز خبر قبولی آن ها در قالب یک پیامک به آنها ارسال می‌شود و از همان روز به مدت ۴۸ ساعت مهلت دارند تا تمامی مبلغ خودرو انتخابی خود را از طریق سایت پرداخت کنند. بدیهی است بهتر است قبل از پرداخت هزینه از باز بودن سقف برداشت کارت خود به منظور پرداخت بالای ۵۰ میلیون تومان اطمینان حاصل نمایند.

اما کسانی که برای آنها پیامک نیامده است و خواهان چک شدن وضعیت خودرو انتخابی خود هستند میتوانند با استفاده از کد پیگیری خود از طریق زیر اقدام نمایند.

نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده سایپا امروز چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰/ لینک اسامی برندگان سایپا

 

*** به گفته قائم‌ مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش  روز پنجشنبه اسامی این مرحله از ثبت نام اعلام می شود و برندگان می توانند پس از آن اقدام به واریز وجه کنند. 

او گفت: به دلیل اینکه روز اعلام نتایج پنجشنبه است و بانک ها تعطیل است و روز بعد که جمعه است، تعطیلی است، بنابراین برندگان از روز شنبه تا دوشنبه فرصت دارند اقدام به واریز وجه کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما