​این چهره های معروف از بچه دار شدن فراری هستند!+تصاویر

کدخبر: 451911
اقتصادنیوز: افرادی که تمایلی به بچه دار شدن ندارند دلایل شخصی و مختلفی برای تصمیم خود دارد ،مانند برخی از سلبریتی هایی که بنا به دلایلی نمی خواهند مادر یا پدر شوند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، بچه ها موهبت الهی هستند و وجود آنها باعث قشنگ تر شدن زندگی می شود اما نمی توان به زوجینی که به هر دلیلی دوست ندارند، بچه دار شوند خرده گرفت و خانواده و دوستان باید به نظر و تصمیم آنها احترام بگذارند و برای تغییر عقیده شان روی آنها فشار نیاورند زیرا آنها باید مسئولیت های بچه داری را به دوش بکشند نه خانواده و اطرافیانشان.

جالب است بدانید که به جز افراد عادی، سلبریتی هایی هم هستند که هیچ برنامه ریزی برای بچه دارشدن ندارند و هر کدام علت های منحصر به فرد خودشان را دارند که در این قسمت از چهره های نمناک با نام آن ها آشنا خواهید شد.

اوپرا وینفری

اوپرا یکی از موفق ترین افراد مشهور دنیا محسوب می شود و در سال 2013 به یکی از گزارشگران گفت که برنامه مدون و اهداف بزرگی که داشتم، باعث شد که به چنین موفقیت بزرگی برسم اما من را از مادر بودن دور کرد.

او اعلام کرد که اگر بچه داشتم بچه هایم از من متنفر می شدند زیرا مجبور بودم همیشه کار کنم و وقت رسیدگی به آن ها را نداشتم. برای همین تصمیم گرفتم که بچه دار نشوم.

اوپرا وینفری

چلسی هندلر

چلسی هم در سال 2013 در مورد تصمیمش برای بچه دار نشدن مصاحبه هایی را انجام داد. او گفت:من هرگز بچه نمی خواهم زیرا بچه دوست ندارم. بسیاری از دوستانم حتی در شرایط شغلی من بچه دارند اما من فکر می کنم که نمی توانم مادر خوبی باشم.

شاید خاله یا عمه خوبی باشم اما مادر خوب هرگز. همه ما باید در زندگی نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم. من متوجه شدم که صبوری یک مادر را ندارم و در نتیجه تصمیم گرفتم که هیچ وقت بچه دار نشوم.

جان هم

جان در مصاحبه ای در سال 2012 اعلام کرد که:هیچ علاقه ای به پدر شدن ندارم، زیرا اگر پدر باشم، پدر بسیار بدی خواهم بود . البته بچه های دوستانم را می بینم و آن ها را بسیار دوست دارم اما خود من نمی توانم به خاطر بچه ساعت 6 صبح از خواب بیدار شوم یا شب ها خوب نخوابم.

جان هم

بتی وایت

بتی در سن 99 سالگی موفقیت های زیادی در سینما و تلویزیون را رقم زده است. این بازیگر سه فرزند خوانده دارد و در مصاحبه اش در سال 2011 اعلام کرد که هیچ گاه تصمیم به بچه دار شدن نداشته است و هرگز هم از این موضوع پشیمان نیست.

او همچنین اعلام کرد:من به شدت مشغول کار بودم و هرگز به فکر باردار شدن نبودم زیرا تمرکزم را از روی کار می گرفت و هیچ گاه هم پشیمان نیستم.

استیو نیک

استیو هم به عنوان یک فرد معروف که روی کارش تمرکز دارد، مجبور بود که چنین انتخابی را برای بچه دار نشدن داشته باشد و هرگز به مادر شدن فکر نکند. او در واقع بین هنرمند بودن و مادر بودن یکی را انتخاب کرد زیرا عقیده داشت که با وجود بچه، تمرکز و اولویت افراد تغییر می کند.

استیو نیک

پرورتیا د روسی و الن دژنرس

این دو نفر در سال 2008 با یکدیگر ازدواج کردند اما تصمیم گرفتند که هیچ گاه بچه نداشته باشند. آنها عقیده دارند که خانواده دو نفره آن ها یک خانواده کامل است. البته عقیده دارند مهارت های پدر و مادری آن ها بسیار بالاست اما به دلیل مسئولیت ها و مشغله هایی که دارند، تصمیم گرفتند بچه دار نشوند.

البته که آن ها عقیده داشتند در اواسط سن 30 سالگی این قضیه به شدت ناراحت کننده است زیرا همه در این سن دوست دارند بچه دار شوند اما آن ها باز هم به خودشان غلبه کردند و اکنون اظهار می کنند که هیچ گاه به اندازه الان خوشحال نبودند.

جنیفر انیستون

جنیفر انیستون در گزارش ها و مصاحبه های مختلفی که انجام داده ، اعلام کرده که هیچ گاه به بارداری فکر نمی کند و عقیده دارد که بچه دار شدن مخصوص افراد پرمشغله نیست و ممکن است زندگی یک فرد پر مشغله ای را به طور کامل به هم بریزد و اولویت هایش را تغییر دهد.

او عقیده دارد که زندگی شاد و کامل از نظر من با زندگی و شاد و کامل از نظر دیگران متفاوت است. من عقیده دارم کنار هم بودن اهمیت زیادی دارد و هیچ گاه هیچ کس حق ندارد که انتخاب های فرد دیگر را قضاوت کند و من هم انتخاب کردم که بچه دار نشوم و این قابل احترام است.

جنیفر انیستون

کریستوفر واکن

کریستوفر عقیده دارد که بزرگ کردن بچه هزینه زیادی دارد و شاید او به عنوان یک بازیگر نتواند از پس آن ها بر بیاید و همچنین در سال 2013 در مصاحبه خود گفت که شغل او به گونه ای است که بچه دار شدن را برایش غیر ممکن می کند و عقیده دارد کسانی که در شغل او بچه دار شدند، مجبور شدند که بعضی از وظایف خود را به دیگران محول کنند و او اصلاً به انجام این کار عقیده ای ندارد.

مگان مولالی

مگان هم در سال 2003 ازدواج کرد و اعلام کرد که چند سال پیش برای بچه دار شدن اقدام کرده بود اما نتیجه نگرفته است. از آن به بعد تصمیم گرفت که به بچه دار شدن فکر نکند و داشتن فرزند را یک مسئله بسیار مهم و پیچیده تلقی کرد.

او همچنین گفت که هیچ گاه تصمیم جدی برای بچه دار شدن نداشتم اما زمانی که نیک را ملاقات کردم، متوجه شدم که او تنها کسی است که می تواند به من جرات داشتن یک بچه را بدهد بنابراین تصمیم گرفتیم، اما موفق نشدیم و یک سال بعد به طور کامل آن را فراموش کردیم.

مگان مولالی

سارا سیلورمن

سارا سیلورمن کمدین معروف هم جزء آن دسته از افرادی است که تصمیم گرفته است هیچ گاه بچه دار نشود. او به عنوان یک کمدین معروف همیشه مشغول کار بود و باید بین زندگی کاری و زندگی شخصی یکی را انتخاب می کرد و او هم ترجیح داد که به کار مشغول باشد و به مادر شدن فکر نکند. او اعلام کرد که اگر می توانستم کارم را مدیریت کنم ، ثانیه ای برای بچه دار شدن درنگ نمی کردم اما اکنون موقعیت انجام این کار را ندارم.

رِنی زلوگر

رنی در مصاحبه سال 2016 اعلام کرد که من بچه ها را دوست دارم اما تا به حال به اینکه خودم بچه داشته باشم، فکر نکردم و بیشتر به فکر شاد زیستن هستم و در سال 2008 هم این گونه بیان کرد:مادر شدن هیچ گاه برای من یک آرزو نبوده است و من برعکس بقیه خانم ها این گونه فکر نمی کنم و حتی قبلا هم چنین طرز فکری نداشته ام.

رِنی زلوگر

ست روژن

ست با همسرش تصمیم گرفتند که هیچ گاه به بچه دار شدن فکر نکنند. تقریباً 10 سال از ازدواج این فرد می گذرد اما هنوز هم عقیده دارد که بچه دار شدن برایش راحت نیست.

البته اعلام کرد که همسرش تمایل کمتری نسبت به بچه دار شدن دارد بنابراین او هم ترجیح می دهد که راجع به این موضوع صحبت نکند و عقیده دارد که شاید وجود بچه، راحتی و آرامش زندگی آن ها را از بین ببرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما