برگزاری مراسم سیزده آبان در تهران+عکس‌ها

کدخبر: 452234
در مراسم سیزده آبان ۱۴۰۰ در تهران که صبح امروز ؛ پنجشنبه در مقابل لانه جاسوسی و خیابان های منتهی به آن برگزار شد، تعدادی از دانش آموزان و دیگر اقشار مختلف تهران حضور یافتند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مراسم سیزده آبان با شعار محوری بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان " ایستادگی و مقاومت مردم ایران رمز افول سلطه استکباری آمریکاست" آغاز شد.

در مراسم سیزده آبان ۱۴۰۰ در تهران که صبح امروز ؛ پنجشنبه در مقابل لانه جاسوسی و خیابان های منتهی به آن  برگزار شد، تعدادی از دانش آموزان و دیگر اقشار مختلف تهران حضور  یافتند.

این مراسم با قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

در این مراسم پلاکاردها و پوسترها در دست شرکنندگان در ارتباط با اهمیت سیزده آبان و اظهارات مقام معظم رهبری در ارتباط با اهمیت و تأثیرگذاری  این روز  در تاریخ انقلاب اسلامی مشاهده می شود

در این مراسم مقابله با داعش و نیروهای نظامی  آمریکا به عنوان عاملان کشتار منطقه برای حاضران بازسازی شد.

حضور تعدادی از دانش آموزان شرکت کننده در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان ماه با موضوع استکبار ستیزی نیز مشهود است.

تعدادی از دانش آموزان عضو سازمان جوانان هلال احمر در حاشیه این مراسم به ارائه ماسک به شرکت کنندگان پرداخته و با استفاده از تب سنج ، تب آن‌ها را می گیرند و مردم را دعوت به ماسک زدن و انجام  واکسیناسیون می‌کنند.

پلاکارد های در دست کودکان شرکت کننده در این مراسم با مضمون «« ما ایستاده ایم »» و «مرگ بر آمریکا».

و دانش‌آموزانی که با شرکت در مراسم  ۱۳ آبان ماه روز دانش آموز و شهدای دانش آموز را گرامی داشتند.

در این مراسم شرکت کنندگان و عوامل برگزاری مراسم سعی خود را به کار بردند که پروتکل های شرایط کرونایی در حد امکان رعایت شود.

دانش آموزان شرکت کننده در این مراسم دست نوشته هایی با محتوای تقدیر از از عملیات اخیر سپاه در خلیح فارس در مقابله با ناوهای امریکایی همراه داشتند.

در ادامه مراسم ۱۳ آبان در تهران  گروه سرو دانش آموزی  به اجرای سرود «ما موجیم» پرداختند و سپس یکی از مداحان اهل بیت به مدیحه سرایی پرداخت.

تعدادی از دانش آموزان شرکت کننده این  مراسم  با برگزاری تریبون «آزاد دانش آموزی» ، به انجام گفت وگو به شرکت کنندگان در این مراسم از سن و اقشار مختلف می پرداختند و جویای  نظرات آنها را در مورد ۱۳ آبان ماه و موضوع استکبار ستیزی می شدند .

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما