شناسایی یک مزرعه رمزارز در کرج

کدخبر: 452657
سرهنگ علی قاسم‌پور، فرمانده انتظامی شهرستان کرج بیان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در منطقه ماهدشت کرج، بررسی موضوع در دستورکار قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، فرمانده انتظامی شهرستان کرج از کشف ۵۷ دستگاه بیت ماینر قاچاق به ارزش ۱۱ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی قاسم پور با اعلام این خبر بیان کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در منطقه ماهدشت کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۲۶ ماهدشت قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله ماموران به محل مورد اعزام و پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از آن جا ۵۷ دستگاه بیت ماینر قاچاق کشف و یک نفر را در این زمینه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج با اشاره به اینکه ارزش ریالی دستگاه‌ها توسط کارشناسان ۱۱ میلیارد ریال تعیین شده است، خاطرنشان کرد: در این زمینه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به همراه متهم با به مراجع قضائی ارسال شد.

سرهنگ قاسم پور در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با اشرافیت اطلاعاتی خود از سوء استفاده افراد سودجو در تاراج منابع ملی و حقوق مردم جلوگیری می‌کند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما