اجرای زنده رضا صادقی در استانبول

کدخبر: 452682
پس از استقبال ایرانی‌ها از کنسرت‌های مختلف در ترکیه، پیشنهاد اجرای زنده رضا صادقی در استانبول مطرح شد و ​​جزییات جدیدی از اولین اجرای زنده این خواننده در استانبول بازگو شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  ایسنا، میلاد ماهان راد ـ مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری «لیما» ـ درباره این کنسرت گفت:

در حالی که وضعیت کنسرت‌های داخل ایران در ماه‌های گذشته پیچیدگی‌های خاصی داشت، پیشنهاد اجرای زنده رضا صادقی در استانبول پس از استقبال ایرانی‌ها از کنسرت‌های مختلف در ترکیه، مطرح شد.

رضا صادقی هم با بررسی جوانب مختلف، اجرایی ویژه را برای این کنسرت در نظر گرفته است که در تاریخ ۲۵ دسامبر (۴ دی ماه) همزمان با جشن شب کریسمس در سالن attila ilhan hall استانبول برگزار خواهد شد.

 

حواشی برخی کنسرت‌های خارج از کشور و خروج میلیاردها تومان ارز از ایران

حدود دو سال است که موسیقی در ایران تعطیل شده و تلاش‌های مدیران فرهنگی برای شروع مجدد چرخه اجراها در کشور به دلایل مختلف به تعویق افتاده است. مخاطبان موسیقی هم به هر حال علایقی دارند و این موضوع در ماه‌های گذشته حواشی فراوانی را هم در پی داشته است.

امیدوارم با روی کار آمدن مدیران جدید و اتفاقات مثبتی که در یکی دو هفته اخیر رخ داده، بار دیگر شاهد رونق گرفتن موسیقی و کنسرت در ایران با حفظ همه پروتکل‌های بهداشتی باشیم.

به هر حال موسیقی در همه جای دنیا یک صنعت پولساز است و ضعف در اداره آن باعث سوء استفاده بسیاری از برگزارکننده‌های خارج از ایران در قبال مخاطبان داخلی می‌شود و این خوشایند نیست.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما