خودروی حامل معلمان دچار سانحه شد+ تصاویر

کدخبر: 452697
رئیس اداره ایستگاه‌های ۲۹و ۴۵ آتش نشانی مشهد از امدادرسانی به ۶ مصدوم سانحه تصادف خودرو حامل معلمان و نیسان وانت در کیلومتر ۴۰ جاده مشهد به کلات خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، رئیس اداره ایستگاه‌های ۲۹و ۴۵ آتش نشانی مشهد از امداد رسانی آتش نشانان و نجاتگران چندین ایستگاه به ۶ مصدوم سانحه تصادف خودرو حامل معلمان و نیسان وانت در کیلومتر ۴۰ جاده مشهد به کلات خبر داد.

آتشپاد سوم علیرضا تقوایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهارداشت: در پی اعلام این حادثه به سامانه 125 ،ستاد فرماندهی بلافاصله گروه نجات و پیشگیری از حریق ایستگاه‌های 38و45 را به محل حادثه در کیلومتر 40 جاده مشهد به کلات حوالی روستای محمدیه اعزام کرد.  

وی افزود: با حضور آتش ‌در محل مشخص شد، یک دستگاه سواری پراید و خودرو نیسان وانت برخورد کرده اند و این حادثه سبب مجروح و محبوس شدن  سرنشینان خودرو پراید در داخل وسیله نقلیه شده بود.

تقوایی تصریح کرد: در این حادثه 5 سرنشین خودرو پراید شامل 4 خانم و یک آقا که تعدادی از آنها معلم بودند و راننده نیسان وانت به دلیل جراحت به بیمارستان منتقل و علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان مربوطه در دست بررسی است. 

CblFw7KeKNww3AQ9PAeQeTkV0A8ORgtVOG1S6GmVcQoUp19X3p7Tp8vw23X6

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما