انهدام یک گروهک ضد انقلاب در اصفهان

کدخبر: 453006
اقتصادنیوز: سازمان اطلاعات اصفهان از دستگیری اعضای یک گروهک ضد انقلاب موسوم به جنبش "ق س" در این استان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان ، روح الله حکیمی‌فر بابیان اینکه اعضای موسوم به جنبش "ق س" در اصفهان دستگیر شدند، اظهار داشت: اعضای این گروهک ضد انقلاب قصد برهم زدن امنیت مردم در این استان را داشتند.

وی ادامه داد: اعضای این گروهک ضدانقلاب که قصد داشت با فضاسازی در شبکه‌های اجتماعی و فضای حقیقی علیه امنیت مردم اقدام کنند، پیش از هر اقدامی در رصد اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) قرار گرفتند و دستگیر شدند.

مدیر روابط عمومی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان بیان کرد: توزیع شب‌نامه در کوچه ها و خیابان های این شهر، فراخوان‌های متعدد به منظور تجمع و اغتشاش، فریب برخی ساده لوحان و اجیر اراذل و اوباش، برنامه‌ریزی گسترده برای بر هم زدن نظم و امنیت عمومی جامعه و انجام عملیات خرابکارانه و به آشوب کشیدن استان و کشور از جمله اقدامات این گروه بود.

وی گفت: از این گروه مقادیری سلاح و مهمات جنگی نیز کشف و به دست آمد. چشمان بیدار نیروهای امنیتی سپاه استان مترصد فضای جامعه است و شهروندان گرامی می‌توانند هرگونه اقدامات مشکوک را به شماره 114 ستاد خبری اطلاعات سپاه اطلاع دهند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما