ارسال یازدهمین محموله‌ کمک‌های بشردوستانه ایران به کابل

کدخبر: 453404
در ادامه روند ارسال کمک‌های بشر دوستانه، سفارت ایران در کابل اعلام کرد که امروز (سه شنبه) یازدهمین محموله‌ی کمک‌های بشردوستانه از طریق هوایی وارد فرودگاه کابل شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سفارت ایران در کابل اعلام کرد که یازدهمین محموله‌ کمک‌های بشردوستانه این کشور به مردم افغانستان از طریق هوایی وارد فرودگاه کابل شده است.

در ادامه روند ارسال کمک‌های بشر دوستانه، سفارت ایران در کابل اعلام کرد که امروز (سه شنبه) یازدهمین  محموله‌ی کمک‌های بشردوستانه از طریق هوایی وارد فرودگاه کابل شد.

این محموله، حاوی مواد غذایی و دارویی می‌شود که به هدف کمک به آسیب دیدگان حمله‌های اخیر در بیمارستان سردار محمد داوودخان و مسجد عیدگاه فرستاده شده‌ است.

طی دو ماه گذشته این یازدهمین محموله از کمک‌های بشر دوستانه ایران برای مردم افغانستان است. 

پیش از این نیز در پی حمله تروریستی روز جمعه گذشته به مسجد قندهار که منجر به شهادت و مجروحیت ده‌ها تن از شیعیان شد، جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد محموله‌ کمک‌های بشردوستانه شامل اقلام بهداشتی و پزشکی را به این ولایت ارسال خواهد کرد.

همچنین ایران در پی حادثه انفجار در مسجد قندوز، یک فروند هواپیما حامل کمک‌های انساندوستانه شامل دارو و اقلام پزشکی جهت مجروحین و خانواده های شهدای حادثه تروریستی مسجد شیعیان در قندوز را به این ولایت ارسال کرد.

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی

    اقتصادنیوز: قیمت طلا و نقره در معاملات دیروز روندی کاهشی داشت. با این حال بیت‌کوین توانست با تغییر مسیر به لاین صعود…

از دست ندهید
بلیط هواپیما