راز عجیب پیرزنی که80 سال بدون آب زندگی کرد! +عکس

کدخبر: 454044
اقتصادنیوز: یک پیرزن 92 ساله هندی توانست با تغییر سبک زندگی خود بعد از سپری کردن نوعی بیماری برای همیشه نوشیدن آب را ترک کند.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نمناک، ناراساما زن 92 ساله اهل بنگالوریای هند از 14 سالگی به دلیل ابتلا به نوعی بیماری تصمیم گرفت تا برای همیشه خوردن آب را ترک کند.
 
این پیرزن هندی نزدیک به 80 سال است که آب نخورده است اما در این مورد با افرادی به جز اعضای خانواده اش هرگز این مسئله را با کسی درمیان نگذاشته است چرا که او می داند دیگران نمی توانند به این راحتی ادعای او را قبول کنند.

Woman Claims She Spent 78 Years without Drinking Water

 

زنده ماندن بدون آب

عکس پیرزن هندی و زنده ماندن او 78 سال بدون آب

این پیرزن هندی در مورد آغاز سبک عجیب زندگی خود می گوید:وقتی 14 سال داشتم دچار نوعی بیماری عجیب شدم که به واسطه آن گلویم به شدت خشک می شد برای همین مجبور شدم روزانه 10 لیتر آب بنوشم ، بعد از مدتی پزشک گفت که باید برای اضافه شدن آبهای اضافه از بدنم 48 ساعت عرق درمانی شوم؛ روش سختی که بعد از اتمام آن تصمیم گرفتم دیگر هرگز لب به آب نزنم و موفق هم شدم.
بعد از سالها با شرکت در یک تور 36 روزه بدون آب مطمئن شدم که بدنم به اندازه کافی قوی هست و می توانم بدون آب زنده بمانم. به گزارش سایت odditycentral
او لباس های مرطوب می پوشد تا در برابر گرما دوام بیاورد و سطح آب بدنش کنترل شود. او فقط برنج، میوه های خشک و آجیل می خورد و پنج ساعت در روز دعا و نماز می خواند و حداقل 10 روز ماه روزه می گیرد. 
بعد از انتشار اخبار و تصاویر این پیرزن هندی دانشمندان بررسی هایی انجام دادند که ثابت کرد ادعای او درست است.
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما