وزیر کشور: با وجود همه تحریم‌ها در اقتصاد خواهیم درخشید

کدخبر: 454285
وزیرکشور گفت: دولت سیزدهم نماد مبارزه علیه ظلم و ستم مستکبرین و نماد اتکا به توان داخلی است، امروز با اتکا به خداوند و ظرفیت داخلی و آموزه‌های انقلاب و رهبری دوباره و در نقطه جهش دیگری قرار گرفته‌ایم و به رغم همه تحریم‌ها در اقتصاد خواهیم درخشید چون به وعده الهی ایمان داریم و با کمک مردم به وسیله اقتصاد مردم محور مشکلات را از پیش روی برمی‌داریم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، وزیر کشور با حضور در قزوین گفت: دولت سیزدهم نماد مبارزه علیه ظلم و ستم مستکبرین و نماد اتکا به توان داخلی است، امروز با اتکا به خداوند و ظرفیت داخلی و آموزه‌های انقلاب و رهبری دوباره و در نقطه جهش دیگری قرار گرفته‌ایم و با استفاده از ظرفیت‌های درونی به رغم همه تحریم‌ها در اقتصاد خواهیم درخشید چون به وعده الهی ایمان داریم و با کمک مردم به وسیله اقتصاد مردم محور مشکلات را از پیش روی برمی‌داریم.

سردار احمد وحیدی در مراسم تکریم و معارفه استانداران قزوین که شنبه شب ۲۲ آبان در سالن اجتماعات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار شد، ضمن تبریک میلاد امام حسن عسکری (ع)، بیان کرد: استان قزوین استان بسیار ویژه‌ای است که مدفن انبیای الهی و محل حضور شاهزاده حسین (ع) فرزند امام رضا (ع) است. 

وی بیان کرد: قزوین مهد عارفان، ادبا، علما و تاریخ سازان متعددی است و دوران سلسله صفوی در قزوین به لحاظ تاریخی در کشور بسیار حائز اهمیت است. 

وزیر کشور ضمن اشاره به این موضوع که استان قزوین ۳۰۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده است، ادامه داد: شهدای بزرگی همچون شهید بابایی، شهید رجائی، شهید ابوترابی و رزمندگان و سربازان رشیدی که از این سرزمین برخاسته‌اند این استان را به خطه‌ای مهم به لحاظ فرهنگی، تاریخی و حماسی تبدیل کرده است ضمن اینکه امروزه این جایگاه مهم در حوزه صنعت با داشتن ۱۵ شهرک صنعتی و بیش از ۳۴۰۰ واحد صنعتی تثبیت شده است چراکه حدود نیمی از جمعیت استان با واحدهای صنعتی درگیر هستند. 

وی به ظرفیت‌های کشاورزی و معماری قزوین اشاره کرد و گفت: علی‌رغم تنوع فرهنگی و اجتماعی موجود در استان قزوین، هویت قزوین منسجم است که در نهایت منجر به ایجاد هویت جمعی، ملی و انقلابی ما شده است.

وحیدی اظهار کرد: امروز جمهوری اسلامی رمز امید و مرکز توجه جهان است، یک لحظه فکر کنید که جمهوری اسلامی نبود، این دنیا چگونه بود؟ مردم ستمدیده فلسطین، مردمی که از حقوقشان بی‌بهره هستند، مردم مظلوم و مستضعف عالم به امید چه کسی می‌توانستند مبارزه کنند؟ 

وی تصریح کرد: دنیای بدون جمهوری اسلامی دنیای بسیار تاریکی است زیرا جمهوری اسلامی به برکت اهل بیت (ع) انسان‌ها را به آینده امیدوار می‌کند. 

این مسئول بیان کرد: رسالت جمهوری اسلامی، رسالت فرامرزی و فرا زمانی است، مردمی که حرکت انقلاب را آغاز کردند همچنان استوار این پرچم را در دنیا برافراشته نگاه داشته‌اند، این مردم مستحق هستند که به آن‌ها خدمت کنیم و چه توفیقی بهتر از خدمت به این مردم است، مردمی که استکبار از نامشان می‌ترسد، مردمی که در مقابل استکبار تسلیم ناپذیرند. استکباری که از هر جنگی علیه ما دریغ نکرده است.

وی اضافه کرد: دولت سیزدهم نماد مبارزه علیه ظلم و ستم مستکبرین و نماد اتکا به توان داخلی است، امروز با اتکا به خداوند و ظرفیت داخلی و آموزه‌های انقلاب و رهبری دوباره و در نقطه جهش دیگری قرار گرفته‌ایم و به رغم همه تحریم‌ها در اقتصاد خواهیم درخشید چون به وعده الهی ایمان داریم و با کمک مردم به وسیله اقتصاد مردم محور مشکلات را از پیش روی برمی‌داریم. 

وزیر کشور عنوان کرد: در این استان کار زیاد داریم، باید به مشکلات توجه کنیم مشکلاتی که برای حل آن راهکارهای مشخص داریم و می‌توانیم براساس الگوی پیشرفت استان با برنامه‌ریزی مشکلات را با اولویت حل کنیم‌. 

وحیدی در پایان ضمن تشکر از جمالی‌پور، استاندار سابق قزوین، اظهار کرد: مشکلات امروز نتیجه تصمیمات غلط دیروز است بنابراین باید امروز با تصمیمات درست تلاش کنیم تا مشکلاتی در آینده نداشته باشیم. برای محمدمهدی اعلایی که سکان قزوین را به دست گرفته است، دشت قزوین و آب رسانی به آن یکی از اولویت‌هاست و امیدواریم استاندار جدید قزوین با کمک و همراهی همه مدیران به دور از حاشیه‌ها برای حل مشکلات قزوین گام‌های درستی بردارد. 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما