تقاضای حماس از خواننده معروف آمریکایی

کدخبر: 455672
اقتصادنیوز: جنبش مقاومت اسلامی فلسطین طی تماسی با جاستین بیبر، خواننده آمریکایی، از وی خواست کنسرتش در تل آویو را لغو کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اخبار تازه منتشر شده از جروسالم پست حاکی از آن است که جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) طی تماسی با جاستین بیبر، خواننده آمریکایی، از او خواسته تا کنسرت برنامه‌ریزی شده خود در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۲۲ در تل‌آویو رژیم صهیونیستی را لغو کند.

 

روز دوشنبه اعلام شد که بیبر قرار است سال بعد در پارک هایارکون به عنوان بخشی از «تور جهانی عدالت» (Justice World Tour) خود کنسرت اجرا کند.

بنا بر گزارش‌ها، حماس همچنین از بیبر خواسته است که رژیم صهیونیستی را به دلیل جنایت علیه مردم فلسطین به طور کامل تحریم کند.

آخرین باری که بیبر پا به تل آویو  گذاشت سال ۲۰۱۷ بود که حدود ۵۰ هزار نفر در کنسرتش حضور داشتند. اولین باری که بیبر در این مکان حاضر شد، به سال ۲۰۱۱ برمی گردد.

بر اساس گزارش رسانه‌های فلسطینی، چندین سازمان آمریکایی هم از این خواننده خواسته‌اند تا اجرایش را لغو کند. سازمان Grassroots، سازمانی مردمی تحت رهبری زنان، طوماری را برای درخواست از بیبر برای لغو این کنسرت نوشته است.

هنوز خبری از لغو این کنسرت منتشر نشده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما