تلاش راهداری برای رهایی خودروها از برف و کولاک+عکس

کدخبر: 455687
راهداری در حال تلاش برای رهایی 300 خودرو گرفتار در برف و کولاک در محور خالخال به اسالم و پونل است.

به گزارش دنیای اقتصاد به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس راهداری شهرستان خلخال گفت: به دنبال کولاک شبانه درمحور خلخال به اسالم و خلخال به پونل 300خودرو در این مسیر گرفتار شدند.

0ESORS2i45jn

معروف خسروی، رئیس اداره راهداری شهرستان خلخال در خصوص آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی شهرستان خلخال اظهار کرد: کولاک شدید از عصر امروز آغاز و هم‌اکنون ادامه دارد و به‌خاطر شدت کولاک شدید و عدم دید، تاکنون بیش از ۳۰۰ خودرو در مسیر گرفتار شدند.

 

وی افزود: شدت کولاک و بارش برف به حدی بود که امکان دید بسیار پایین بود و راهداران در کنار امدادگران همچنان برای باز نگهداشتن محور در تلاش هستند.

رئیس اداره راهداری شهرستان خلخال با قدردانی از راهداران و امدادگران بیان کرد: تلاش این عزیزان در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی و در کولاک بسیار شدید به‌خاطر رفاه مردم ادامه دارد و خودروهای گرفتار در برف و کولاک به مسیر اصلی خود هدایت می‌شوند.

TwJJZ4xP885H

 

روح الله علیزاده، کارشناس امداد و نجات جمعیت هلال احمر خلخال در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در اردبیل ضمن اشاره به پرهیز از سفر غیرضروری هموطنان گفت: با حضور سه تیم مجهز امدادی با ۱۲ امدادگر و نجاتگر در کنار راهداران سخت‌کوش در راهدارخانه الماس و پایگاه شهدای گردنه الماس علاوه بر اسکان گرفتاران در برف، کمک به بستن زنجیر چرخ و رهاسازی از برف انجام می‌شود.

yRZCqn6keVEe

گفتنی است؛ به‌علت کولاک شدید هم اکنون در دو مسیر خلخال به اسالم و خلخال به پونل تردد تنها با زنجیر چرخ مقدور است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما