شادی شایانفر به سردار سلیمانی و دخترش توهین کرده بود؟+ فیلم

کدخبر: 456310
اصل ماجرای توهین شادی شایانفر به سردار سلیمانی این است که به گفته شایانفر اکانت اینستاگرامش در اختیار او نبوده و این پست توسط دیگران در اکانت او منتشر شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شبونه شادی شایانفر بازیگر مطرح سینما و تلویزیون کشورمان در روز گذشته حواشی پیرامونش به وجود آمد که مورد انتقادات بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

تصویری از یک پست اینستاگرامی در فضای مجازی منتشر شده بود که شادی شایانفر به زینب سلیمانی و شهید سردار سلیمانی اهانت کرده بود.

در نهایت این بازیگر در اینستاگرامش ویدیویی را به اشتراک گذاشت و توضیحاتی را مبنی بر اهانت او به سردار سلیمانی را ارائه داد و گفت که اینستاگرامش در اختیار او نبوده و مشخص نیست که چه کسی اقدام به اهانت کرده است و همچنین او از طریق دوستانش متوجه شده که این پست در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته شده است .

خانم شادی شایانفر از هنرمندان شاخص سینما و تلویزیون کشورمان بوده که در عرصه فیلمسازی نیز فعالیت دارد.

ایشان دختر محسن شایانفر از تهیه کننده مطرح کشورمان می‌باشد او در سریال هایی همچون آسمان همیشه ابری نیست و مسافر و فیلم های پرتقال خونی و مسیر عشقم مسافر کربلا نیز بازی کرده است.

شادی شایانفر دختر محسن شایانفر تهیه کننده سینما، الان با سمت دستیار تدوین سریال روزگار جوانی۲ داره کار میکنه .هم خودش هم باباش دارن نون جمهوری اسلامی رو میخورن اما به حاج قاسم توهین میکنه

«شادی شایان فر» در آثاری همچون «بالاتر از خطر»، «مسافر»، «چند متر مکعب عشق»، «پرتقال خونی»، «مسیر عشق / مسافر کربلا» به عنوان «بازیگر»، «کارگردان»، «دستیار تدوین» حضور داشته است.

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز طلا در بازارهای جهانی روندی صعودی نسبی را طی کرد. با این حال می‌توان گفت به صورت کلی بازارهای طلا و…

از دست ندهید
بلیط هواپیما