رفتار بوریس جانسون در یک سخنرانی جنجالی شد

کدخبر: 456873
دفتر نخست وزیری انگلیس در راستای اتفاقی که در هنگام سخنرانی برای بوریس جانسون رخ داد و او یادداشت‌هایش را پیدا نمی‌کرد، اعلام کرد جانسون به لحاظ فیزیکی سالم است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس روز دوشنبه در "کنفدراسیون صنایع بریتانیا" (CBI) سخنرانی داشت. جانسون اما در حین این سخنرانی، لحظه‌ای مکث کرد و برای مدت طولانی برگه‌های سخنرانی خود را جا به ‌جا کرد و زیر لب سه بار گفت: "مرا ببخشید."

بنابر گزارش گاردین، سخنگوی نخست وزیر انگلیس اظهار کرد: نخست وزیر جانسون به مدت کوتاهی تمرکز خود را از دست داد. او صدها سخنرانی انجام داده است. فکر نمی‌کنم برای مردم، در مواقع نادری، از دست دادن تمرکز چیز عجیبی باشد.

طی روزهای گذشته، جانسون سرما خورده بود اما سخنگویش اصرار کرد که حال این نخست وزیر مساعد است.

سخنگوی نخست وزیر انگلیس از پاسخگویی به گزارش بی‌بی‌سی درخصوص یک منبع بی‌نام که گفته بود دغدغه‌ها و نگرانی‌های زیادی در رابطه با جانسون وجود دارد، خودداری کرده بود.

وی گفت: من تعداد زیادی جملات از منابع بی‌نام و نشان مشاهده می‌کنم و همانطور که ملاحظه می‌فرمایید به هیچ کدام یک از آن‌ منابع بی‌نام پاسخ نمی‌دهم.

گرچه این سخنگو ایده‌هایی مبنی بر اینکه "وزیران قادر نیستند که به جانسون بگویند که وی در مسیر درستی نیست" گفت: نخست وزیر جانسون کابینه‌ای دارد که پیشنهادات مختلفی را به او می‌دهند و از آنجایی که انتظار می‌رود، این کابینه در راستای همین اهداف تشکیل شده است. البته که نخست وزیر جانسون از مردم می‌خواهد که آزادانه نظرات خود را به اشتراک بگذارند. در حقیقت این قسمتی از عملکرد دولت است.

تیتر یک
  • موانع همچنان باقی است!

    اقتصادنیوز: اهمیت مذاکرات این هفته برای دیپلمات‌های اروپایی تأکید بر سرنوشت مذاکرات هسته‌ای ایران است، طرف ایرانی…

از دست ندهید
بلیط هواپیما