هشدار قاطعانه سردار حاجی زاده به دشمنان

کدخبر: 458304
سردار سرتیپ پاسدار «امیرعلی حاجی‌زاده» با حضور در شهر بیجار و منزل شهیدان خدمت این شهرستان با خانواده‌های آنان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از میزان، فرمانده نیروی هوافضای سپاه با بیان اینکه امروزه امنیت و قدرت موشکی و دفاعی ایران پایدار و مثال‌زدنی است، گفت: کوچک‌ترین تحرک دشمن با پاسخی سخت مواجه می‌شود.

سردار سرتیپ پاسدار «امیرعلی حاجی‌زاده» با حضور در شهر بیجار و منزل شهیدان خدمت این شهرستان با خانواده‌های آنان دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدارها با تبریک و تسلیت شهادت فرزندان هوافضای استان کردستان، افزود: این عزیزان در راه خدمت به آرزوی دیرینه خود و به فیض شهادت نائل آمدند و امیدواریم ما هم بتوانیم ادامه‌دهنده راه پرافتخار آنان باشیم.

هشدار قاطع سردار حاجی زاده به دشمنان/ کوچک‌ترین تحرک دشمن با پاسخی سخت مواجه می‌شود

فرمانده نیروی هوافضای سپاه خاطرنشان کرد: شهدا در هشت سال دفاع مقدس جانانه در برابر دشمن ایستادند و باعث پیروزی کشورمان شدند و امروز نیز ما می‌توانیم در مقابل جنگ اقتصادی و رسانه‌ای دشمن با ایستادگی و مجاهدت پیروز این میدان سخت شویم.

هشدار قاطع سردار حاجی زاده به دشمنان/ کوچک‌ترین تحرک دشمن با پاسخی سخت مواجه می‌شود

وی با بیان اینکه امنیت و آرامش با ثبات کنونی در کشور به برکت خون پاک شهداست، گفت: امروزه امنیت و قدرت موشکی و دفاعی ایران پایدار و مثال‌زدنی است و این واقعیت را دشمنان مدام به زبان می‌آورند؛ لذا می‌طلبد که برای حفظ این شرایط، از راه و روش شهدا پیروی کنیم.

حاجی‌زاده با بیان اینکه امروزه قدرت موشکی، دفاعی و پهپادهای ما خاری در چشم دشمنان و موجب وحشت آن‌هاست، اظهار داشت: کوچک‌ترین تحرک دشمن با پاسخی سخت مواجه می‌شود.

23219

 
کد خبر 1578137
  •  
  •  
  •  
  •  
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما