قتل فجیع 3 نفر از اعضای یک خانواده در اشکذر

کدخبر: 458866
فرمانده انتظامی استان یزد از قتل سه نفر از اعضای یک خانواده در منطقه مجومرد شهرستان اشکذر خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از مهر، سردار عباسعلی بهدانی فرد، عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شب گذشته خبر مرگ یک زن و فرزند وی در شهر مجومرد اشکذر به پلیس اعلام شد، اظهار داشت: با دریافت این خبر بلافاصله ماموران کلانتری اشکذر در محل حاضر و با جسد بی‌جان زنی ۴۲ ساله و پسر ۱۴ ساله‌اش که به قتل رسیده بودند، روبرو شدند.

فرمانده انتظامی استان یزد بیان کرد: در ادامه تحقیقات اولیه و همان ساعات اولیه تحقیقات متعاقب بررسی‌های اولیه جسد دیگری در بیابان‌های اطراف اشکذر که به قتل رسیده و سوزانده شده بود نیز توسط پلیس کشف شد.

وی ادامه داد: در ادامه بررسی‌های اولیه، ماموران به ارتباط میان این سه فقره قتل پی‌برده و بلافاصله تیم خبره‌ای از کارآگاهان پلیس تشکیل و ضمن هماهنگی با دادستان اشکذر، با استفاده از سرنخ‌های به دست آمده از صحنه جرم و با دقت عمل و هوشیاری پلیس و با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از شیوه‌های خاص پلیسی، فرزند بزرگ خانواده، مورد ظن پلیس واقع شد.

بهدانی فرد افزود: پلیس در یک عملیات غافلگیرانه متهم و همدستش را که از محل متواری شده بودند، در بافت قدیم شهر یزد دستگیر و به اداره آگاهی اشکذر منتقل کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: متهمان که ۱۹ و ۲۱ ساله و هر دو اهل یکی از شهرستان‌های استان خراسان رضوی هستند و در حضور دادستان اشکذر به قتل اعتراف و انگیزه این اقدام فجیع را اختلاف خانوادگی عنوان کردند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما