این فاجعه عظیم در کمین سلامت مردم تبریز است!

کدخبر: 459637
اقتصادنیوز: گزارشات و تصاویر از منابع طبیعی در اطراف تبریز، گویای شکل‌گیری یک فاجعه زیستی و طبیعی در منطقه است که در آینده نزدیک زندگی و سلامت مردم روستاهای شهرستان و شهر تبریز را تهدید خواهد کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از آفتاب نیوز: بهروز مهدوی در جلسه بررسی وضعیت مراتع و منابع طبیعی اظهار داشت: وظیفه انسانی، اخلاقی و قانونی ماست که حافظ حقوق مردم همچنین حقوق دولت و نظام باشیم. به هر قیمتی باید با سازوکارهای قانونی، منابع طبیعی حفظ شود و مانع از تخریب این عرصه‌ها شویم.

مهدوی گفت: گزارشات و تصاویر واصله از منابع طبیعی در اطراف تبریز گویای شکل‌گیری یک فاجعه زیستی و طبیعی در منطقه است که در آینده نزدیک زندگی و سلامت مردم روستاهای شهرستان و شهر تبریز را تهدید خواهد کرد.

خبر مهم معاون وزیر اقتصاد از اختصاص یارانه جدید برای مردم

وی، برداشت‌های غیراصولی، غیرکارشناسانه و خودسرانه‌ شن و ماسه و پوکه معدنی در اطراف تبریز را علت اصلی تخریب مراتع، زمین‌های کشاورزی و از بین رفتن راه‌ها دانسته و بیان داشت: به استناد مصوبات سال ۱۳۹۲ و مصوبات شورای تأمین شهرستان، صدور مجوز جدید برداشت شن و ماسه در اطراف تبریز ممنوع است.

 

فرماندار تبریز یادآور شد: کمیته‌ ویژه‌ای با حضور اداره منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، محیط زیست، صمت، نماینده فرمانداری و نماینده دادگستری تخلفات صورت گرفته در این حوزه را با جدیت بررسی خواهند کرد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما