هویت شهید محمد نوری زاده شناسایی شد

کدخبر: 460021
طی روزهای اخیر هویت شهید محمد نوری زاده که در دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد دفن شده بود، شناسایی شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر۸۴ پیاده لرستان از شناسایی هویت یک شهید گمنام پس از۳۳ سال خبرداد و گفت: پیکر مطهر شهید محمد نوری زاده که در دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد به عنوان شهید گمنام دفن شده است، شناسایی شد.

وی افزود: شهید سرباز محمد نوری زاده متولد 1347 شهر تبریز استان آذربایجان شرقی جمعی گردان 175 تیپ 40 سراب استان آذربایجان شرقی بود که در 21 تیرماه سال 67 در منطقه عملیاتی شرهانی به شهادت می‌رسند. 

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر84 پیاده لرستان عنوان کرد: پیکر شهید نوری زاده سال 92 توسط کمیته جستجوی مفقودین به وطن بازگشت ولی ازآنجا که فاقد مدارک شناسایی بود به عنوان شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم‌آباد به خاک سپرده شده است. 

وی با بیان اینکه این شهید گرانقدر از جمله شهدای مفقودالاثر شهر تبریز بود که پیکر مطهرش طی روزهای  اخیر با آزمایش دی ان ای شناسایی شده است گفت: شهید نوری زاده در زمان شهادت متاهل و دارای یک دختر سه ماه بود که دخترشان اکنون 33سال سن دارد. 

خوشکنار تصریح کرد: جهت استقبال از خانواده شهید صبح  سه شنبه  16ام آذرماه مصادف با روز دانشجو  در دانشگاه  آزاد اسلامی خرم‌آباد برگزار می‌شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما